Prodáno

Moderní stavba z roku 2018 s dispozicí 5+kk

Brno
Prodáno
184022RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
183m2 Užitná plocha
297m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
184022RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Bydlení v Brně a přitom kousek od přírody…nereálné? S nabízeným rodinným domem nikoliv!

Tento moderní dům byl postaven v roce 2018, je zděný a zateplený. Jedná se sice o řadovou stavbu, ale námi nabízený je krajní rohový, s vlastním pozemkem odděleným od okolí plotem a vzrostlou zelení. Díky svému umístění nabízí orientaci obytných místností na jih, západ a východ. Po celý rok je tedy krásně prosvětlený, k čemu přispívají i prostorné místnosti a velké prosklené plochy. Ty jsou osazeny venkovními elektrickými žaluziemi. Do dalšího nadstandardního provedení rozhodně patří osazení videotelefonem, elektronickým zabezpečovacím systémem, kamerovým systémem a venkovní skleněné zábradlí. Ve vnitřním vybavení jsou to pak spotřebiče od firmy SYKORA včetně parní trouby, vestavěné skříně na míru, použité kvalitní materiály včetně vinylových podlah. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn a je napojen na všechny inženýrské sítě. Energetická náročnost je třídy B. Celková podlahová plocha včetně příslušenství je 183 m2 vč. 22 m2 terasy.

Možnost parkování mají majitelé buď v garáži či na vlastním pozemku pro další 2 auta. Pozemek je rovinatý. Vedle domu je první ze dvou teras pro Vaši relaxaci. Za domem najdete druhou zastřešenou el. střechou a chráněnou ze stran. Na obě je vstup z obývacího pokoje. Dále navazuje zahrádka se vzrostlou zelení, poskytující dostatek soukromí pro Vaše vyžití, dětské hry či čtyřnohého přítele. Celková plocha pozemku je 297 m2.

Dispozice domu:
Hlavními dveřmi vstoupíme do chodby (6,2 m2), kde najdeme jedno ze dvou WC (4 m2), komoru (2,6 m2) a především prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 47,6 m2.
Schodištěm (5,8 m2) se dostaneme do odpočinkové části domu, která obsahuje čtyři pokoje (16 m2, 15,7 m2, 13,4 m2 a 14,3 m2), koupelnu (6,1 m2), WC (1,4 m2) a komoru (3,2 m2). V přízemí se nachází garáž (16,3 m2) s průchodem do domu.

Ulice Olší se nachází v městské části Brna-Maloměřice. Jedná se o klidnou lokalitu, ze které je to opravdu kousek do přírody a přitom poskytuje blízkost školy, školky, obchodu BILLA, restaurací, kaváren, sauny…Pro vyžití všech věkových kategorií se zde nachází sportovní hala a sportovní komplex, které spolu s dalšími organizacemi poskytují veškeré kroužky pro děti. Kousek od nemovitosti se nachází park s dětským hřištěm. Pěšinky protkané parkem vedoucí kolem protékající řeky nabízejí kouzelné procházky.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti