Prodáno

Rodinný dům 5+kk s garáží

Otaslavice
Prodáno
165221RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
222m2 Užitná plocha
712m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Otaslavice
Evidenční číslo:
165221RoV
Cena poznámka:
Info o ceně v RK.

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST – Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s obytným podkrovím s dispozicí 5+kk. Rodinný dům je částečně podsklepený. Za domem stojí samostatný objekt, kde se nachází garáž a dvě skladovací místnosti. Dům prošel v uplynulém roce rekonstrukcí, která zahrnovala: novou střešní krytinu, klempířské prvky, latě s folií a světlík v koupelně. Dále zateplení fasády, nový sokl, zpevněné plochy kolem domu, osazení plastových oken, vstupních dveří, nový rozvod elektřiny, vody, topení a odpadů. Dům má nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, zateplení podkroví, výmalbu. Jsou zde k dispozici dvě nové koupelny s WC a technická místnost. Nové krytiny podlah, nová skladba podlah a vyvložkovaný komín s osazenými krbovými kamny. Kolem domu je provedena drenáž, celý pozemek je nově oplocen pozinkovaným plotem a je osazena posuvná brána na el. ovládání. Dále jsou osazeny dveře do obložek, interiérová světla, kamerový systém, videotelefon, nové schodiště s dubovými stupni, nábytek a kuchyňská linka na míru se spotřebiči.

Vytápění rodinného domu je ústřední s kotlem na zemní plyn. V přízemí je k dispozici podlahové vytápění a v podkroví radiátory. Ohřev vody zajišťuje zásobník. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 222 m². Orientace obytných místností směřuje na severovýchod a jihozápad.

Součástí prodeje je i moderní kuchyňská linka se spotřebiči a nábytkem. Na pozemku se nachází dostatek parkovacích míst pro automobily, prostorné zastřešené posezení a zpevněná plocha za domem. Energetická náročnost domu třídy D.

Rovinatý pozemek má celkovou plochu 712 m² a je kompletně oplocený. Přední část je tvořena předzahrádkou a parkovacím stáním. Prostor mezi rodinným domem a samostatně stojícím objektem je vydlážděn. Zbylý pozemek tvoří zahrada.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (5,1 m²) vstupujeme do chodby (8 m²), ze které je přístup do kuchyně (13 m²), na kterou navazuje obývací pokoj (20,1 m²). Z kuchyně se také dostaneme do pracovny (11,2 m²) a chodby (9 m²), ze které je přístupná komora (3,8 m²), pokoj (18 m²), sklep (12 m²), dále pak koupelna se závěsným WC (7,8 m²), sprchovým koutem, vanou a dvojumyvadlem. Chodbu ukončuje vstup do technické místnosti (7,2 m²), ze které můžeme vstoupit přímo na dvůr. Z chodby se po schodišti dostaneme do chodby (8,3 m²), ze které je přístup do druhé koupelny s WC (7,3 m²), kde je k dispozici sprchový kout, umyvadlo, a závěsné WC. Z této chodby můžeme vstoupit do pokoje (28,4 m²) a pokoje (14 m²), který je orientovaný do dvora. V zadní části pozemku je dispozici garáž (19 m²) a sklady (29,8 m²).

Přednosti rodinného domu tvoří především dostupnost 10 km od města Prostějov, 20 km od města Vyškov a 50 km od města Brna. Samotná obec nabízí restauraci, poštu, koupaliště, obchod, mateřskou školku a základní školu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti