Prodáno

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

Rájec-Jestřebí
Prodáno
164421RoV Evidenční číslo
6+2 Dispozice
235m2 Užitná plocha
756m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
164421RoV
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového vnitřního rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím. Dispozičně se jedná o dvě bytové jednotky (o velikosti 1+1 a 5+1). Dům je částečně podsklepen. Za domem se nachází dvorní přístavba s dílnou. Na rodinném domě byly provedeny postupné modernizace a to: částečná výměna oken za eurookna, osazení novými dřevěnými vstupními dveřmi, modernizace koupelny, vestavba obytného podkroví. Rodinný dům je umístěn v klidné části města Rájec - Jestřebí, v ulici s nízkým pohybem automobilů, v blízkosti Rájeckého gymnázia.

Vytápění rodinného domu je ústřední a to kombinované, buď s kotlem na zemní plyn, nebo s kotlem na tuhá paliva. Kotle jsou umístěny v technické místnosti v přízemí. Ohřev vody zajišťuje bojler.

Rodinný dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 220/380V a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 235 m². Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a severozápad. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 756 m². Dům se nachází na hraně pozemku, následuje hospodářské zázemí - dílna, dřevník a zahrada. Zahrada má rovinatý pozemek, který je celkově oplocený. Na pozemku se nacházejí ovocné stromy jako jsou meruňky, broskve, jabloně, dále keře maliníku a ostružiníku. Zahrada je orientovaná jižním směrem.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní předsíně (17,8 m²) je přístup do sklepních prostor (11,3 m²) a na verandu (6,4 m²). Z verandy vstupujeme do kuchyně (15 m²) s kuchyňskou linkou (zde je k dispozici plynový sporák a dřez). Z kuchyně je přístupný prostorný pokoj (27,2 m²), dále komora (4 m²), koupelna (4,5 m²) a WC (2,3 m²). Ze vstupní předsíně vede schodiště do druhé bytové jednotky v patře, kde opět vstupujeme verandou (8,7 m²) do kuchyně (6,6 m²). V této kuchyňské lince je k dispozici digestoř, plynový sporák a dřez. Na kuchyň navazuje koupelna (2,7 m²) a z ní vstup na WC (1 m²) a do komory (0,9 m²). Z verandy je vstup do jídelny (14,6 m²) a z jídelny do dvou pokojů (18,5 m² a 18,3 m²). Ze schodiště v patře je vstup do podkroví, kde je po levé straně přístupná šatna (5,3 m²), dále jsou k dispozici tři pokoje (12,3 m² + 16,6 m² + 10,5 m²).
Z předsíně v přízemí vstupujeme na zastřešený dvůr (25,5 m²). Z něj je pak přístupná technická místnost (7,1 m²) a dílna (23,4 m²).

Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v klidné části města Rájec - Jestřebí, prostorný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami. Dále možnost pronajímání objektu (tedy využití jako investiční nemovitost), rovinatá zahrada s ovocnými stromy. V městě Rájec - Jestřebí se nacházející služby jako jsou restaurace, obchodní středisko, pošta a hospoda. Dále základní škola, mateřská školka, gymnázium, sportovní areál a výborné vlakové spojení s Brnem. Město Blansko se nachází 5 km a statutární město Brno je vzdálené 32 km.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti