Prodáno

Řadový dům v blízkosti centra

Malé náměstí, Jevíčko
Prodáno
192223JaT Evidenční číslo
6+1 Dispozice
158,5m2 Užitná plocha
112m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Malé náměstí, Jevíčko
Evidenční číslo:
192223JaT
Cena:
2 300 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům v blízkosti centra města Jevíčko, ul. Malé náměstí. Před domem je možnost pohodlně zaparkovat. Dům má dvě obytná patra a obytné podkroví a je částečně podsklepen. Je napojen na elektřinu, plyn, vodovod a odpady jsou svedeny do kanalizace. Vytápění je ústřední, kotlem na zemní plyn. K domu náleží malý, uzavřený dvorek zajišťující naprosté soukromí.
Dům je v udržovaném původním stavu a procházel průběžnou modernizací.
Celková plocha pozemku je 112 m2 a z toho zastavěná plocha cca 90 m2. Užitná plocha domu činí cca 158,5 m2.
Dispoziční uspořádání je následující:
1.NP - Do domu se vchází vstupní chodbou (7,5 m2, ze které je možné vejít do
obývacího pokoje (19,1 m2) a je zde vchod do chodby (8,4 m2) se schody do patra. Odtud je taktéž možné vejít do kuchyně (9,7 m2), na toaletu (1,6 m2) a do sklepa. Dále je zde prosklená “zimní zahrada” (11,9 m2) se vstupem na uzavřený dvorek.
2.NP - Vchází se do něj po betonovém schodišti (5,5 m2) a z chodby (2,5 m2) jsou umístěny vstupy do tří pokojů (15,9 m2, 14,1 m2, 10,2 m2). Dále je tu technická místnost (4,1 m2), kde je umístěn plynový kotel.
Podkroví
Je přístupné po betonovém schodišti s chodbou (9,7 m2). Zde jsou umístěny dva pokoje (16,1 m2, 10,5 m2), šatna (5,9 m2) a koupelna s WC (5,4 m2).
Předností této nabídky je umístění domu jak v blízkosti centra, tak i zároveň v klidné části. Možnost úprav dle svých vlastních představ. Možnost parkování před domem. PENB - G.
Jevíčko je jedno z nejstarších měst na Moravě a tvoří centrum severní části Malé Hané. Zachovalý středověký půdorys města a přítomnost řady stavebních a sochařských památek vedla k tomu, že od roku 1990 bylo městské centrum vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Kromě bohaté historie nabízí město možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji a má status pověřené obce. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti