Prodáno

Rodinný dům 6+kk s pozemkem o velikosti 1.283 m2

Rozdrojovice
Prodáno
158121RoV Evidenční číslo
6+kk Dispozice
345m2 Užitná plocha
1283m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozdrojovice
Evidenční číslo:
158121RoV
Cena poznámka:
Info o ceně v RK.

Podrobné informace

Jedná se o krajní řadový zděný rodinný dům s budoucí možnou dispozicí až 6+kk a vlastním wellness. Stavba obsahuje přízemí (suterén) a dvě nadzemní podlaží. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, v blízkosti Brněnské přehrady. Z pozemku je nádherný výhled na Rozdrojovice a okolí.

Samotná nemovitost pochází z 90. let a nyní je kompletně vyklizena a nachystána na přestavbu dle vlastních představ. Na stavbu je vypracována studie od architekta na nadstandardní rodinný dům s vlastním wellness, dvojgaráží, vinným sklepem a zimní zahradou. Tento projekt je součástí prodeje. Výhodou domu jsou jeho prostorné obytné pokoje.

Nemovitost je napojena na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je nyní kombinované, a to ústřední s kotlem na zemní plyn, nebo s kotlem na tuhá paliva. Celková podlahová plocha domu činí 314 m2 + garáž o velikosti 31 m2. Orientace obytných místností směřuje převážně na jihovýchod a jihozápad. Energetická náročnost nemovitosti: třída D.

V přízemí domu se nachází dvojgaráž, pokoj, technické zázemí, vinný sklep, vstupní hala a skladovací prostory. Z přízemí je vstup po schodech na terasu za rodinný dům. V prvním patře se nachází obývací pokoj s halou, pokoj s balkonem, kuchyně s boční terasou, koupelna, WC a spíž. V druhém patře se nachází chodba, pokoj, pokoj s balkonem, koupelna, WC, pokoj se vstupem na zadní terasu. Nad druhým patrem je přístupná půda, která sahá přes polovinu domu.

Pozemek je převážně svažitý, orientovaný jižním směrem. Celková plocha pozemku měří 1.283 m2 a v současnosti je připraven na budoucí novou výsadbu. Před rodinným domem se nachází místo pro dostatek parkovacích míst.

Nemovitost může být vhodná pro někoho, kdo si chce vybudovat nadstandardní rodinný dům podle vlastních představ či propojit podnikání s rodinným domem; případně pro investora, který může v rodinném domě vybudovat až tři bytové jednotky a následně je pronajímat.

Obec Rozdrojovice leží ve vyhledávané lokalitě v blízkosti Brněnské přehrady, která je vzdálena 1 km od Rozdrojovic. Statutární město Brno se nachází 10 km a nabízí kompletní nabídku služeb a infrastruktury. Samotné Rozdrojovice nabízejí základní nabídku služeb, jako jsou obchod se smíšeným zbožím, restauraci, hospodu, mateřskou a základní školu a hlavně okolní přírodu vybízející k turistice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti