Prodáno

Rodinný dům k rekonstrukci nedaleko města

Nebovidy
Prodáno
166021KaB Evidenční číslo
7+1 Dispozice
153,4m2 Užitná plocha
401m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
7+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Nebovidy
Evidenční číslo:
166021KaB
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi vnitřní řadový rodinný dům s dispozicí 7+1 se dvěma nadzemními podlažími o celkové ploše pozemku 398 m². Nemovitost se nachází v okrajové části obce Nebovidy v okrese Brno venkov, vzdálené pouhých 10 km od centra statutárního města Brna. Součástí domu je uzavřený dvůr (74 m²) s hospodářskými místnostmi (6 m², 4 m², 8 m²), sklepem (8 m²) a rovinatou zahradou (145 m²) se zděnou kůlnou (12,8 m²). Do zahrady se lze také dostat zadní brankou z vedlejší komunikace s možností parkovacího stání, nebo vybudování garáže. Dům je určený k rekonstrukci a je napojen na veřejný vodovod, plynovod, elektřinu a dešťovou kanalizaci. Splašková kanalizace řešena dvoukomorovým septikem umístěným v předzahrádce. Výstavba obecní kanalizace je obcí plánována do 5 let. Orientace obytných místností směrem do ulice směřuje na jihozápad, místnosti do dvora a zahrada na severní stranu. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.
Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní chodby (16,4  m²) se po levé straně dostaneme do dvou průchozích pokojů (18 m², 15 m² - průchozí). Na konci chodby najdeme samostatné WC (1 m²), komoru (2,3 m²), původní kuchyni (8 m²) s koupelnou (5,1 m²), vstupem do dvora a schodištěm do patra. V 2.NP se z chodby (5,3 m²) dostaneme přes kuchyni (7,5 m² - kuchyňská linka, trouba, varná deska) do průchozího pokoje (9,9 m²) s dalším navazujícím pokojem (14 m²) a orientací do ulice. Na chodbu dále navazují  další dva pokoje (13 m², 8,8 m²) orientované do dvora, samostatné WC (1 m²) a komora (2 m²). 

Nebovidy jsou příměstskou obcí na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která se rozkládá na okraji Bobravské vrchoviny. Žije zde 828 obyvatel a najdeme zde Mateřskou školu, prodejnu potravin, kadeřnictví, knihovnu, sportovní a společenskou halu. 
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti