Prodáno

Zemědělská půda v městě Kunštát s výměrou 10412 m2

Kunštát
Prodáno
140220JaK Evidenční číslo
10412m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská půda
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
140220JaK
Cena:
521 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej pozemků ve městě Kunštát v lokalitě pod Zahradní ulicí. Jde o soubor pozemků s celkovou výměrou 10412 m2, dle platného územního plánu určených jako plochy zemědělské - trvalý travní porost. Je zároveň součástí územní rezervy. V současné době se na těchto pozemcích nesmí realizovat žádná výstavba to až do zpracování změny územního plánu, kdy bude nezbytně nutné vypracovat územní studie.
Pozemek je mírně svažitý a ve své spodní části navazuje na zpevněnou komunikaci mezi Ůjezdem u Kunštátu a Kunštátem.

Kunštát je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km severozápadně od Blanska v Hornosvratecké vrchovině. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde škola, školka, koupaliště, obchody, sportovní hala.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti