Prodáno

Investiční pozemek na stavbu penzionu či hotelu

Loučná nad Desnou
Prodáno
172822JaT Evidenční číslo
4339m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Loučná nad Desnou
Evidenční číslo:
172822JaT
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi investiční pozemek o velikosti 4.339 m², který je dle územního plánu veden v zastavitelné ploše RH 2 s funkčním využitím Plochy rekreace – plochy staveb pro hromadnou rekreaci (RH), kde hlavní využití plochy je stanoveno pro hromadnou rekreaci a volný cestovní ruch. Je zde tedy možnost vybudovat penzion či hotel včetně např. bazénu či venkovního sportoviště.
Pozemek má nepravidelný tvar, je svažitý severozápadním směrem, což umožňuje hezké výhledy na obec a okolní krajinu. Podél severního okraje pozemku vede bývalý mlýnský náhon a nedaleko teče říčka Desná, což vytváří malebné zákoutí. Pozemek se nachází v těsné blízkosti skiareálu a bikeareálu Kareš s celoročním provozem, což dále zvyšuje atraktivitu tohoto pozemku z hlediska podnikatelského potenciálu.
K pozemku je vydaná územně plánovací informace z května 2022. Je přístupný a příjezdný po místní v současnosti nezpevněné komunikaci v majetku obce a inženýrské sítě se nachází cca. 200 m od pozemku 
Výhodu představuje umístění pozemku v oblíbené turistické destinaci, kde je velká poptávka po krátkodobých ubytovacích kapacitách. Mnoho domů v obci je pronajímáno, ale v přímém okolí se nenachází hotel či penzion, ze kterého byste mohli chůzí dojít na sjezdovku, která je vzdálená cca. 100 m.
Obec Loučná nad Desnou se nachází v Jeseníkách a jedná se o vyhledávanou turistickou oblast. V obci žije zhruba 1 500 obyvatel a je dobře dopravně dostupná po silnice I/44 a rovněž vlakovým spojením. Nabízí dostupnost základních služeb a úřadů, správní centrum oblasti pak tvoří město Šumperk vzdálené 20 minut jízdy autem.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti