Prodáno

Stavební pozemek s jedinečným výhledem na Blansko

Blansko
Prodáno
156521JaT Evidenční číslo
968m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
156521JaT
Cena:
3 799 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Rádi byste si postavili stylovou vilu s výhledem na město a zároveň v docházkové vzdálenosti do centra města?
Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek s vyhotovenou architektonickou studií, který má rozlohu 968 m2. Nachází se v zástavbě stávajících rodinných domů, ve stabilizovaném území při ulici Pod Strání. Jedná se o klidnou slepou ulici, kde vyjma místních obyvatel nejezdí žádná auta. Pozemek je přístupný přímo z této ulice, kde vedou také všechny inženýrské sítě - veřejný vodovod, veřejná kanalizace, zemní plyn a elektřina. 
Pozemek je svažitý k jihovýchodu, čímž jeho orientace skýtá jedinečný výhled na město a nabízí se zde možnost výstavby zajímavého rodinného domu, který se bude vymykat standardním typovým stavbám. 
V roce 2021 byla vypracována na tento pozemek architektonická studie stavby, jež ukazuje možnost, jaký typ nemovitosti by mohl majitel na pozemku postavit. Studie byla konzultována na stavebním úřadě, nicméně finální podobu stavby si můžete upravit dle vlastních kritérií. Na pozemku je v tuto chvíli navržen rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a suterénem. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s dvougaráží a vlastním wellness. Jedná se o moderní stavbu, kde byl důraz kladen na prosvětlení interiéru velkými okenními plochami, díky nimž je zároveň krásný výhled na město z více místností. Druhé nadzemní podlaží je přístupné přímo z ulice a nachází se zde garáž, vstup
a schodiště do nižších úrovní domu. První nadzemní podlaží obsahuje obytný prostor
s kuchyňským koutem a jídelnou o celkové ploše 83 m2 a vstupem na jižně orientovanou terasu. Zahrada je pak přístupná ze suterénu, což je klidová zóna s dvěma ložnicemi, pracovnou a wellness. Celková užitná plocha domu činí 350 m2 a zastavěná plocha měří 176 m2.
Město Blansko je vzdáleno 23 km od statutárního města Brno. Blansko nabízí kompletní nabídku služeb, pracovních možností a výborné vlakové i autobusové spojení do města Brna a přilehlého okolí. Ulice Pod Strání se nachází v západní části města v tzv. Starém Blansku. Zastávka autobusu je od pozemku vzdálená zhruba 5 minut chůze. Centrum a zastávka vlaku jsou vzdáleny cca 10 minut chůze.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti