Prodáno

Stavební pozemek v blízkosti centra Boskovic

Boskovice
Prodáno
101017JaK Evidenční číslo
354m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
101017JaK
Cena:
1 120 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej stavebního pozemku v těsné blízkosti centra města Boskovice včetně vypracované studie moderního rodinného domu s dispozicí 4+KK, garáží a terasou orientovanou na jihozápad.
Pozemek s rozlohou 354 m2 je obdélníkového tvaru a na jeho hranici jsou veškeré inženýrské sítě: veřejný vodovod, zemní plyn, elektřina a kanalizace. Leží v klidné části a nabízí výhled na boskovický hrad.
Přístup je přes dřevěná vrata a v zadní části se nachází původní stavba a kryté stání pro auto.

Výhodou pozemku je vypracovaná studie moderního domu, tvar pozemku, dobrá orientace, klidná lokalita s blízkostí do centra, výhled na boskovický hrad.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem tak i autobusem a je vzdáleno 35km od města Brno, 20km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti