Prodáno

Investiční pozemek o velikosti 1.293 m2 s výhledem do okolí

Boskovice
Prodáno
157421RoV Evidenční číslo
1293m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
157421RoV
Cena:
3 043 722 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej atypického, mírně svažitého pozemku, který je rozdělen na dvě úrovňové výšky. Tento výškový “odskok” popřípadě umožňuje ideální osazení rodinného domu s krásným výhledem na Boskovice a okolí. Pozemek je z převážné většiny veden v územním plánu jako “plocha pro rodinné bydlení”. Možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu.

Celková plocha pozemku činí 1.293 m2. Šířka pozemku měří 21 m2.

Pozemek se nachází v klidné koncové části města Boskovice, v nově vznikající lokalitě Pod Střelnicí. Je orientován jižním směrem, tudíž poskytuje dostatek proslunění po celý den. Jedná se o výjimečné místo s dostatkem klidu a těsným propojením s přírodou kolem vodní nádrže Boskovice.

Ve spodní části pozemku se nachází ovocný sad s jabloněmi, proto nyní může být pozemek vhodný také jako investiční příležitost s využitím sadu a naplánováním budoucí možné výstavby.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti