Prodáno

Stavební pozemek s výměrou 2.700 m2

Cetkovice
Prodáno
154621LeD Evidenční číslo
2700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
154621LeD
Cena:
1 500 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o slunný stavební pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě. Možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa. Orientace pozemku je na jihozápad. Pozemek je obdélníkového tvaru, a jeho poloha je přímo u hlavního tahu Boskovice - Velké Opatovice.
Výhodou je rovinatý pozemek s možností napojení na všechny inženýrské sítě (obecní vodovod, elektřina, plyn, obecní kanalizace), orientace pozemku, dobrá dostupnost do měst Boskovice, Velké Opatovice a Jevíčko, velikost pozemku, možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa.

Obec Cetkovice má veškerou občanskou vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace, hřiště. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti