Prodáno

Stavební pozemek v malebné obci

Křetín
Prodáno
192123JaT Evidenční číslo
537m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Křetín
Evidenční číslo:
192123JaT
Cena:
790 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o investiční pozemek k bydlení. Nabídka je vhodná pro všechny, kteří uvažují o investici, ale zároveň si nechtějí přidělávat starosti s provozem domu či bytu, což je obzvlášť v dnešní době náročná záležitost. Investice do pozemku je proto ideální volbou.
Obdélníkový tvar pozemku zjednoduší realizaci budoucího záměru.
Celková plocha pozemku činí 537 m2.

K dispozici jsou vedeny sítě plynu a vody. Vedení elektřiny je v budoucím řešení.

Obec Křetín se nachází v okrese Blansko, cca 6 km západně od Letovic. Žije zde přibližně 486 obyvatel. Obec se dělí na dvě části, vlastní Křetín a vesnici Dolní Poříčí. Žije bohatým sportovním (stolní tenis či fotbal) i kulturním životem, který zajišťují zde působící spolky - SDH, myslivecký, rybářský. V dochozí vzdálenosti leží Křetínka (Vodní nádrž Letovice) - přehrada využívána pro rekreaci, rybolov a vodní sporty. Nejbližším městem s přirozenými vazbami a zajištěnou dopravní obslužností jsou Letovice, od nichž leží Křetín asi 6 km západně. Dalším důležitým správním centrem jsou cca 19 km vzdálené Boskovice, kde najdete kompletní občanskou vybavenost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti