Prodáno

Stavební pozemek v městě Kunštát s celkovou výměrou 3809 m2

Kunštát
Prodáno
140120JaK Evidenční číslo
3809m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
140120JaK
Cena:
695 500 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej stavebního pozemku v nově vznikající zástavbě rodinných domů ve městě Kunštát, lokalita V Lávkách.
Pozemek s celkovou výměrou 3809 m2 je obdélníkového tvaru a je dle platného ŮP určen pro bydlení v rodinných domech. Podmínkou pro výstavbu je dodržení odstupové vzdálenosti od hranice příjezdové komunikace do 50 m, pro bytovou výstavbu se tedy jedná o plochu 500 m2, zbývající část parcely lze využít jako plochu zemědělskou - ornou půdu.
K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace a na hranici pozemku jsou dostupné veškeré možné inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, veřejná kanalizace, zemní plyn a elektřina.

Kunštát je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km severozápadně od Blanska v Hornosvratecké vrchovině. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde škola, školka, koupaliště, obchody, sportovní hala.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti