Prodáno

Pozemek o velikosti 924 m2 s vydaným stavebním povolením

Lhota Rapotina
Prodáno
173622RoV Evidenční číslo
924m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
173622RoV
Cena poznámka:
Info v RK.

Podrobné informace

Jedná se o prodej téměř čtvercového pozemku určeného dle územního plánu k rodinnému bydlení. Pozemek se nachází v nově vzniklé lokalitě v obci Lhota Rapotina. Na pozemek je vydáno stavební povolení s kompletní projektovou dokumentací na moderní novostavbu 5+kk s dvojgaráží a plochou střechou.

Celková výměra pozemku činí 924 m². Západním směrem je mírně svažitý. Pozemek je prosluněný a poskytuje mnoho výhledu na obec, lesy a okolí. Na hranici pozemku jsou připravené přípojky na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu. Samotnou finální komunikaci vybuduje obec Lhota Rapotina do konce roku 2022.

Samotná nemovitost, která může vzniknou na pozemku je samostatně stojící novostavbou, která obsahuje dvě koupelny s dostatkem úložného prostoru. Díky orientaci jihozápadním směrem bude dům poskytovat dostatek slunce a komfortu. Vytápění domu je projektováno na tepelné čerpadlo a vestavěnou krbovou vložkou v hlavním obytném prostoru. Projekt výstavby obsahuje také možnost využití rekuperační jednotky a chlazení. Celková podlahová plocha domu činí 162 m² + 34 m² terasy. Možnost výstavby rodinného domu se dá změnit a to buď zcela nový projekt a využít ostatních částí projektu, nebo udělat změnu stavby před dokončením. Energetická náročnost domu je třídy A - velmi úsporná.

Výhodou je možnost okamžitého zahájení výstavby zděné novostavby s plochou střechou, což obecně v menších obcích není povoleno, tady ano. Mezi další výhody je možné uvést: výhled z pozemku, orientace světových stran, vzdálenost do města Boskovice pouhé 3 km, klidná lokalita u lesa, či energetická náročnost domu třídy A.

Přednosti pozemku je především dostupnost 3 km od města Boskovice, 13 km od města Blansko a 35 km od města Brna. Samotná obec nabízí restaurace, hospodu, obchod, obecní knihovnu a dětské hřiště. Úplnou nabídku služeb poskytují Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti