Prodáno

Stavební pozemek o velikosti 692 m2 v klidné části obce.

Rozsíčka
Prodáno
144020RoV Evidenční číslo
692m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozsíčka
Evidenční číslo:
144020RoV
Cena:
450 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

NEPLATÍTE PROVIZI - Jedná se o prodej rovinatého pozemku s torzem původního domu po požáru. Dům lze buď dobudovat zásadní rekonstrukcí nebo využít pozemek pro výstavbu novostavby. Pozemek lze napojit na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady u stávajícího domu jsou svedeny do jímky. Na pozemku se nachází studna. Celková plocha pozemku je 692 m2. Jedná se o pozemek nacházející se v klidné části obce mimo hlavní silnici, poskytující celý den slunce.

Výhodou je klidná lokalita, v jejíž blízkosti se nachází rekreační vodní nádrž Křetínka a dětské hřiště, a také možnost realizace dle vlastních představ.

Obec Rozsíčka se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdálena cca 5 km od města Olešnice, cca 8 km od města Kunštát a cca 20 km od Boskovic.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti