Prodáno

Rovinatý stavební pozemek s výměrou 885 m2

Hrádek
Prodáno
141020JaK Evidenční číslo
885m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Hrádek
Evidenční číslo:
141020JaK
Cena:
510 500 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej stavebního pozemku v obci Hrádek u Znojma. Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 885 m2 je dle platného územního plánu určen pro výstavbu rodinného domu.
K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace a dostupné jsou tyto inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, zemní plyn i veřejná kanalizace. Orientace pozemku je na východ.

Obec Hrádek je malebná jihomoravská obec nacházející se 1 km severně od levého břehu řeky Dyje, 21 km jihovýchodně od Znojma, v nadmořské výšce 200 m n.m.. Celková rozloha katastru činí 21,68 km2. První zmínky o této obci se datují kolem roku 1045. V současné době má obec Hrádek 353 čísel popisných a v obci je přihlášeno 920 obyvatel.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti