Prodáno

Objekt ke komerčnímu využití

Rájec-Jestřebí
Prodáno
168722JaK Evidenční číslo
100m2 Užitná plocha
131m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Výrobní prostory
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
168722JaK
Cena:
1 177 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi komerční objekt v původním stavu ve městě Rájec - Jestřebí, městské části Jestřebí. Přízemní, částečně podsklepený objekt se nachází na konci městské části ve směru na Doubravici nad Svitavou. Příjezd je možný po zpevněné komunikaci, stejně tak jako parkování přímo před objektem.
Jedná se o bývalé vodárenské zařízení, které nyní slouží jako klempířská dílna. Součástí prodeje je i vybavení dílny, které obsahuje: stroj pro stáčení plechu, ohýbačku, pákové nůžky, stojanovou vrtačku a další.
Dle aktuálního územního plánu je nyní možné využití plochy pro průmyslovou výrobu, skladovací a provozní areály.
Objekt je připojen k elektřině, voda byla dříve řešena čerpadlem z nádrže, kanalizace trativodem. Veřejná kanalizace, veřejný vodovod, vodovodní řád a zemní plyn jsou vzdáleny cca 200 m od nedaleké zástavby v ulici Jana Stříže.
Vytápění objektu je zajištěno kamny na tuhá paliva. PENB: G.
Celková užitná plocha je 87 m2, zastavěná plocha 116 m2, plocha rovinatého pozemku 131 m2.
Dispozice komerčního objektu je následující: vstupní chodba (2,6 m2), WC (2,8 m2), technická místnost (12,8 m2), dílna (48 m2), druhá část dílny (10,8 m2), sklad (9,8 m2).
Výhodou objektu je jeho lokalita na konci obce, s možností příjezdu i parkování. Využití pro dílnu, průmyslovou výrobu, skladovací či provozní areál. Dobrá dopravní dostupnost do Blanska, Boskovic, Brna. V Blízkosti areálu se nachází vlakové i autobusové nádraží.
Město Rájec - Jestřebí se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 5 km severně od Blanska na řece Svitavě a na železniční trati spojující Brno, Blansko a Českou Třebovou. Žije zde přibližně 3700 obyvatel. Je označována jako Severní brána Moravského krasu.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti