Prodáno

Výnosová nemovitost po rekonstrukci

Skalice nad Svitavou
Prodáno
172622RoV Evidenční číslo
412m2 Užitná plocha
1518m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Polyfunkční objekt
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
172622RoV
Cena:
16 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Podrobné informace

Jedná se o prodej polyfunkčního objektu po rekonstrukci. V objektu se nachází restaurace se sálem a 6x obytný prostor 2+kk. Nemovitost lze rozšířit dle platného stavebního povolení o další 3 bytové prostory. Jedná se o investiční nemovitost, která je nyní kompletně pronajata a generuje zajímavý měsíční nájem.

Objekt je částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími a půdou. Součástí nemovitosti je uzavřený dvůr, kde je možné využít venkovní výčep se skladem, 2x garáž, venkovní WC, pódium, sklad, stodolu a venkovní kamenný sklep. Podlahová plocha hlavního objektu činí 618 m² (restaurace + sál: 302 m², obytné prostory: 316 m²), venkovní zázemí 110 m² a venkovní stodola 100 m².

Rekonstrukcí prošla celá obálka nemovitosti, nový krov nad hlavním objektem, krytina, klempířské prvky, vestavba nových obytných prostor, výměna oken a vstupních dveří. Dále proběhla rekonstrukce restaurace a zázemí: WC, kuchyně, krytiny podlah, vnitřní omítky, rozvody ZTI. Byla osazena zcela nová nerezová PROFI kuchyně se spotřebiči v hodnotě 800 tis. Kč. V uzavřeném dvoře proběhla rekonstrukce venkovního zázemí WC, výčepu, pódia a zpevněných ploch.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. K dispozici jsou dvě studny na vlastním pozemku. Vytápění objektu je rozděleno na restauraci a obytné prostory, přičemž každá část má svůj kotel na zemní plyn. Každý obytný prostor má svůj el. bojler, vlastní elektroměr a vodoměr. Celková plocha pozemku činí 1.518 m². Parkování je možné před objektem, nebo ve dvoře. Orientace obytných místností je na východ a jihozápad. Energetická náročnost objektu je třídy C.

Výhodou objektu jsou provedené rekonstrukce, pravidelný příjem z pronájmu (v současné době je celý objekt pronajatý), uzavřený dvůr s možností pořádání společenských akcí, lokalita s výborným vlakovým spojením, možnost rozšíření objektu o další ubytovací kapacity ať už využití stávajícího povolení třech obytných prostor, nebo rozšíření nad stodolou. Nemovitost má současné době zajištěného správce energií a není nutné tuto záležitost řešit.

Obec Skalice nad Svitavou se nachází 4 km od města Boskovice a 30 km od statutárního města Brna. Samotná obec Skalice nad Svitavou nabízí výborné vlakové spojení Brno - Česká Třebová, autobusové spojení a je vzdálena 1 km od stání silnice č. 43 - Brno - Svitavy. Dále nabízí obchod s potravinami, restauraci, sportovní využití, možnost zaměstnání, poštu, mateřskou a základní školu.

Více informací ohledně výše nájemného kontaktujte realitní kancelář.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti