Recenze klientů

Domů Recenze klientů

Recenze klientů

 

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .
Jan Nerušil
Jan Nerušil
“S realitní kanceláří Tajovský reality s.r.o., kterou zastupovali realitní makléři pan Křenek s paní Marková a s administrativním zajištěním, které zprostředkovala paní Bednářová jsem byl velice spokojen. Vše proběhlo rychle, korektně a dle domluvy."
Radek Mareček
Radek Mareček
Byl jsem na několika prohlídkách z různými realitními kancelářemi, ale pouze u makléřů z TAJOVSKÝ reality jsem se setkal s opravdovým pochopením, milým přístupem a příjemným úsměvem makléřů, který byl příjemnou tečkou na dortu. Děkuji paní Dokoupilové a panu Hrdličkovi za vstřícnost, rychlé jednání, profesionální prohlídku a milý přístup.
Milan Kraváček
Milan Kraváček
S touto realitní kanceláří jsem nad míru spokojený, skvělá komunikace na úrovni hodné těm nejlepším, příjemní lidé, kteří opravdu milují co dělají a dělají to dobře.
Petr David
Petr David
Sice jsem byl na prohlídce s touto realitní kanceláří jen jednou, ale byl jsem s ní moc spokojen. Veškeré informace na místě a s panem Křenkem to šlo jako po másle. Navíc jsem dostal kontakt na hypotečního experta, který mi moc pomohl i po telefonu.
Tomáš Eller
Tomáš Eller
Také už máte dost těch neosobních realitek, kde se makléři schovávají za naleštěná kvádra a kde na vás mluví cizí nebo složitou řečí? Zpočátku jsem si myslel, že to bude spolupráce jako každá jiná. Pro kancelář Tajovský reality vylepšíme meta popisky a jdeme o dům dál. Zmýlil jsem se. Oni mě vážně naslouchali, chápali potřebu skrz vylepšení webu a to mě vážně dostalo. Nakonec jsme společně polidštili všech 13 služeb, uvedli konkrétní případové studie a vylepšili průchodnost/logiku webu. Díky jejich aktivnímu přístupu mě práce tak pohltila, že jsem se postupně dostával do pozadí celé kanceláře a mohl jsem na vlastní oči vidět, jak to u nich doopravdy chodí. Co vám budu povídat, oni jsou prostě detailisti ve všech smyslech. Moderní prostory, které reprezentují váš charakter, vlastní hrnečky na kávu, víno anebo obrovská tematická fotka Boskovic v jejich zasedačce. Tohle nemá slov. Vít Hrdlička je pro mě člověk, který drží své slovo. Když se potřebuji na něco zeptat, okamžitě dostanu jasnou odpověď bez omáček. Ruku na srdce, kdo z nás to dělá s takovou pečlivostí? Samotný pan Tajovský je hlava rodiny, kterého byste chtěli vidět v každé firmě. S Janem Tajovským je radost si potřást rukou a vidět jeho nezapomenutelný úsměv. Konečně někdo (Tajovský reality), kdo se může pyšnit nefalšovanou nálepkou: "Děláno s láskou". Velký respekt před tím, co děláte. Amen.
Lukáš Šnobl
Lukáš Šnobl
S TAJOVSKÝ reality spolupracuji více jak rok a spolupráci si nemůžu vynachválit. Férové jednání, skvělá komunikace, profesionální přístup a domluva. Tajovský reality můžu pouze a jen doporučit.
Renáta Pešinová
Renáta Pešinová
“Od začátku spolupráce s Vaší realitní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Realitka nám vyšla vstříc v mnoha přáních a skvělá paní realitní makléřka, paní Dokoupilová, byla vždy nápomocná a ochotná. Takže díky za naši skvělou novostavbu a určitě realitku všem vřele doporučujeme!”
Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
“S přístupem makléřů, zejména paní Dokoupilové a Bednářové jsme byli velice spokojeni. Včas a objektivně s námi projednávali všechny kroky a postupy v případě prodeje pozemku v obci Vážany. Rovněž profesionální přístup pana Tajovského přispěl v závěrečné fázi prodeje k urychlení jednání s bankou kupujícího a tím rovněž k hladkému průběhu transakce. RK Tajovský můžeme doporučit.”
Patrik Bejček
Patrik Bejček
Jsem amatérský běžec a podpora mojí osoby, ale i běhu samotného ze strany TAJOVSKÝ reality je opravdu skvělá, stejně jako komunikace s jejími zaměstnanci. Tým realitní kanceláře TAJOVSKÝ reality je parta skvělých lidí, kteří mě i ostatní inspirují (ať k běhu či lepším výsledkům) a jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu, díky.
Michal Krátký
Michal Krátký
Společnost TAJOVSKÝ reality jsem oslovil s žádostí o podporu s pořádáním akce Boskovický strongman. Realitní kancelář nám vyhověla a akci finančně podpořila a tím podpořila i dobrou věc. Jde vidět, že v této kanceláři pracují lidé, kteří mají srdce na správném místě a chtějí pomáhat!
Pavla Provazníková
Pavla Provazníková
TAJOVSKÝ reality, realitní kancelář kterou musím jen a jen doporučit!! Co na mě udělalo obrovský dojem byl přístup zaměstnanců. S takto přátelským, ochotným a profesionálním přístupem jsem se doposud nesetkala. Velice se mi líbí i nabídka nemovitostí a zájem a chtíč posunou reality trošku jiným (lepším) směrem. Za mě tedy jedno velké doporučení!
Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!
Adrian Drozdek
Adrian Drozdek
Díky za skvělý servis, jednání s vámi bylo na vysoké úrovni a pomohli jste mi ochotně se vším s čím jsem potřeboval. Ještě jednou děkuji a pokud ještě někdy budu mít něco co můžu prodat, určitě jen přes Vás. Děkuji
Jiří Nejezchleb
Jiří Nejezchleb
Maximální vstřícnost a ochota při plánování a realizaci prohlídky. Dostatečné informace o nemovitosti makléře Jana Křenka. Příjemné vystupování a vstřícnost, výborná připravenost na prohlídku nemovitosti v Chrudichromech u Boskovic. Děkuji a RK Tajovský mohu doporučit!
Patrik Dvořáček
Patrik Dvořáček
Jako student střední školy ekonomické jsem ke svojí školní práci potřeboval nějaké informace ohledně nemovitostí. V realitní kanceláři Tajovský reality mi spousta milých lidí poradila a odpověděla na všechny mé otázky a za to jim patří velký dík. Profesionálové s osobním přístupem, které jejich práce opravdu baví.
Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”
Ondřej Přikryl
Ondřej Přikryl
Pro realitní kancelář TAJOVSKÝ reality jsme realizovali kurz prezentačních dovedností Minutový Řečník. Domluva s panem Hrdličkou byla od počátku výborná, přehledná a rychlá.I samotný kurz s osmi pracovníky TAJOVSKÝ reality v prostorech společnosti proběhl nad očekávání. Musím říct, že celý kolektiv je velmi přítelský, vstřícný, schopný a má smysl pro humor. Jako zákazník bych se ve společnosti kohokoli z nich cítil velmi dobře. Setkání s kýmkoli z této realitní kanceláře mohu jedině doporučit.
Jaromíra Vítková
Jaromíra Vítková
Odbornost, ochota, profesionální jednání v podnikání je doprovázeno o zapojení a zájem ve veřejném a společenském dění. Proto hodnotím pěti body.
Magda Lebišová
Magda Lebišová
Díky realitní kanceláři Tajovský reality jsem si mohla splnit sen a vlastním opět kousek své rodné hroudy, kam se tak ráda vracím z Vysočiny. Vzhledem k tomu, že předem věděli, co hledám, mohli mi při vhodné příležitosti hned zavolat. Překrásná zahrada u lesa s malou chaloupkou, kde trávíme s rodinou čas volna byla na prodej jen okamžik, neváhala jsem ani minutu. Veškeré smluvní záležitosti a přepisy proběhly bez jediného problému a na profesionální úrovni. Moc děkuji za pomoc s vyhledáním mé srdeční záležitosti a skvělé služby. Všem mohu jen doporučit.
Silvie Melounová
Silvie Melounová
V loňském roce jsme se rozhodli oslovit několik realitních kanceláří za účelem prodeje našeho domu. Po prvním setkáním s panem Křenkem bylo jasné, že už nikoho dalšího kontaktovat nebudeme. Díky jeho profesionálnímu přístupu prodej domu proběhl k naší spokojenosti. Realitní společnost Tajovský rozhodně doporučujeme.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím