Prodáno

Prostorný zděný byt v klidné lokalitě

Boskovice
Prodáno
185723LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
68,1m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
185723LeD
Cena:
3 300 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt s dispozicí 2+1 (3+kk), který se nachází ve dvoupodlažním zděném domě v blízkosti školy a školky - ulice Lidická. K bytu náleží i podíl na pozemku okolo bytového domu, čímž je zajištěno bezproblémové parkování. Bytový dům prošel v roce 2022 revitalizací, je kompletně zateplen a jsou zde nové balkony. V roce 2010 proběhla výměna střechy a komínů. V letošním roce je plánovaná úprava venkovních ploch.
Samotný byt je umístěn ve druhém patře a je v původním stavu s možností modernizace dle svých vlastních představ. Dále je ideální i jako investice s možností pronájmu. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Celková výměra činí 68,1 m2.
Dispozice bytu je následující:
za vstupními dveřmi se nachází předsíň (3,2 m2) se vstupy do jednotlivých částí bytu. Z kuchyně (17,5 m2) je možné vstoupit do obývacího pokoje (17,7 m2), ze kterého se vchází na jižně orientovaný balkon (4,5 m2). Dále je průchozí do druhého pokoje (13,7 m2). Do tohoto pokoje je taktéž vstup z předsíně. V koupelně (4,4 m2) je umístěna vana, umyvadlo, místo na pračku. Toaleta (1 m2) je také přístupná z předsíně. K bytu náleží dva sklepy (4,8 m2, 1,3 m2) umístěné v suterénu bytového domu.
Předností této nabídky je lokalita, prostornost a možnost úprav dle vlastních představ. Dále je byt ideální jako investice s možností pronájmu. PENB zatím nebyl dodán - z tohoto důvodu uvádíme G.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady...), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti