Prodáno

Prostorný byt v blízkosti školy

Letovice
Prodáno
193623LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
68,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
193623LeD
Cena:
2 200 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve zděném bytovém domě v blízkosti školy a školky - ulice Komenského. Za bytovým domem je klidné posezení s dětským hřištěm.
Samotný byt je umístěn ve druhém patře a je v původním stavu s možností modernizace dle svých vlastních představ. V roce 2018 proběhla výměna stávajících oken za plastová. Byt je ideální i jako investice s možností pronájmu. Celková výměra činí 68,4 m2.
Dispozice bytu je následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (8,5 m2) se vstupy do jednotlivých částí bytu. Z kuchyně (10,4 m2) je možné vstoupit do obývacího pokoje (17,4 m2). Tento pokoj je průchozí do druhého pokoje (14,6 m2). Do tohoto pokoje je taktéž vstup z předsíně. V koupelně (3,6 m2) je umístěna vana, umyvadlo, místo na pračku a elektrický bojler. Toaleta (1,4 m2) je také přístupná z předsíně. K bytu náleží dva sklepy (4,2 m2 a 8,3 m2) umístěné v suterénu bytového domu.
Předností této nabídky je lokalita, prostornost a možnost úprav dle vlastních představ. Dále je byt ideální jako investice s možností pronájmu. PENB - D.
Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti