Prodáno

Byt 3+1 s garáží a se zahradou

Letovice
Prodáno
159221LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
92,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
159221LeD
Cena:
3 500 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+1 s garáží a zahradou v klidné lokalitě města Letovice v zástavbě rodinných domů – ul. U Hájku. Byt je v osobním vlastnictví a je umístěn v prvním patře bytového domu.
Samotný byt prošel před několika lety modernizací, která zahrnovala výměnu oken za plastová, nové rozvody topení včetně radiátorů, byla provedena rekonstrukce koupelny a WC. Vytápění bytu je řešeno vlastním plynovým kotlem, který je umístěn v suterénu bytového domu. Celková výměra bytu činí 92,78 m2 včetně příslušenství. K bytu náleží dva sklepy a balkon.
Dispozice bytu jsou následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň
(7,88 m2), ze které vstupujeme do jednotlivých pokojů. Po levé straně se nachází vstup do obývacího pokoje (20,75 m2), z nějž je vchod na balkon (4,68 m2) orientovaný jižním směrem. Na podlaze pokoje leží parkety překryté lakovanými OSB deskami. Dále je po levé straně umístěn vstup do dětského pokoje (14,89 m2), který je částěně rozdělen SDK příčkou a na podlaze leží také parkety překryté lakovanými OSB deskami. Naproti vstupním dveřím se nachází vstup do koupelny (2,60 m2), kde je umístěn sprchový kout, koupelnová skříňka s umyvadlem, místo na pračku a vstup na WC. Po pravé straně nalezneme vstup do ložnice (13,27 m2) a do kuchyně (7,67 m2) – oba tyto pokoje mají výhled do zahrady a jsou orientovány severně. Mimo byt se pak v suterénu nachází dva sklepy (6,44 m2, 13,36 m2), kde v jednom z nich je umístěn plynový kotel a bojler na ohřev vody (také na plyn).
Velkou předností této nabídky je, že v bytovém domě se nachází pouze čtyři byty a samotný dům stojí na vlastním, oploceném pozemku, který je podílově rozdělen mezi majitele bytů. Na pozemku jsou postaveny garáže, kdy jedna garáž je součástí prodeje tohoto bytu. Garáž má elektricky ovládaná vrata na dálkové ovládání a vlastní elektroměr. Pozemek je velice udržovaný a k bytu je vyhrazena vlastní část, kterou je možné využívat jak k pěstování ovoce a zeleniny, tak i relaxaci. Bytový dům je zateplen. PENB - D.
Město Letovice nabízí kompletní občanskou vybavenost (úřady, školy, obchody…) a rovněž i možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné vlakem či autobusem a leží přímo u přehrady Křetínka (Vodní nádrž Letovice), která nabízí možnost rekreace.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti