Prodej

Chata v blízkosti koupaliště a lesa

Šebetov
1 599 000 Kč
195823LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
84m2 Užitná plocha
390m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
195823LeD
Cena:
1 599 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi chatu s dispozicí 3+kk v blízkosti koupaliště a lesa v obci Šebetov. Chata je dřevěná, zateplená, na kamenném základu. Je napojena na elektřinu a odpady jsou svedeny do jímky. Na pozemku je možnost vybudování vlastní studny. Avšak je zde možnost využívat vodu ze společné studny, která zajišťuje vodu pro všechny majitele okolních chat. Vytápění chaty je řešeno kamny na tuhá paliva.
Příjezd je zajištěn po obecní cestě, která je zajištěná vstupní bránou. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 390 m2. Zastavěná plocha samotné chaty je 50 m2.

Dispozice je následující:

V předsíni (3,2 m2) jsou umístěny vstupy do komory (3,1 m2), ze které je možné vybudovat koupelnu. Dále je z předsíně vstup na WC (0,9 m2) a do pokoje s kuchyňským koutem (25,9 m2) se vstupem na prostorný balkon (11,1m2). Odtud je krásný výhled do okolí a je orientovaný západním směrem. Z pokoje je možné vstoupit po dřevěných schodech do podkroví (cca 33 m2). To je rozděleno na dvě obytné části (ložnice a dětský pokoj). Je zde umístěn vstup na druhý balkon (6,5 m2). V suterénu je umístěn sklep, který slouží k uložení zahradních potřeb.

Předností této nabídky je vyhledávaná lokalita obce, v blízkosti koupaliště a lesů. Chata je ideální jak k rekreaci, tak je zde i možnost celoročního užívání. PENB - G.

Obec Šebetov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdálena cca 10 km od města Boskovice a cca 50 km od města Brna. Samotná obec Šebetov nabízí základní nabídku služeb jako je obchod s potravinami, základní školu, mateřskou školku, knihovnu, koupaliště, poštu, lékárnu. Obec je dostupná autobusovou a vlakovou dopravou. Kompletní nabídku služeb nabízí město Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti