Prodej

Rodinný dům s dispozicí 2+1 určený k rekonstrukci

Kunice
1 490 000 Kč
198224JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
249m2 Užitná plocha
272m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kunice
Evidenční číslo:
198224JaK
Cena:
1 490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový, koncový rodinný dům v obci Kunice v Jihomoravském kraji.
Jedná se o částečně podsklepený dům s dispozicí 2+1, stodolou a prostornou půdou. Dům je v původním stavu a je určen k rekonstrukci.
K dispozici jsou všechny inženýrské sítě, tedy: elektřina, veřejný vodovod, zemní plyn i veřejná kanalizace. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádíme G.
Celková užitná plocha domu včetně příslušenství činí 249 m2 (stodola, půda, sklep). Celková výměra pozemku je 272 m2.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (5,6 m2) se schodištěm na půdu, kuchyně (9,2 m2), pokoj č. 1 (32 m2), pokoj č. 2 (18 m2), chodba (2,8 m2), komora (4,2 m2).
Vedle domu se nachází stodola (46 m2), která může sloužit pro parkování dvou automobilů. Ta je součástí uzavřeného dvorku, ze kterého je přístup do sklepa (14,4 m2), skladu (10 m2) a suchého WC (0,5 m2). Nad stodolou i domem se nachází půdní prostory (36 m2 a 70 m2).

Obec Kunice se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji a žije zde cca 188 obyvatel. Obec leží na začátku Českomoravské vrchoviny v krásném kopcovitém terénu s dalekými výhledy. Poblíž, v lesním komplexu mezi Bedřichovem a Černovicemi, je rozvodí řek Svitavy a Svratky. Na západním okraji obce je bod, kde se stýkají hranice tří přírodních parků – Halasovo Kunštátsko, Svratecká hornatina a Lysicko. Příroda všech tří parků je vyhledávána hojně milovníky turistiky, v zimě pak milovníky běžeckého lyžování. Celý mikroregion je protkán hustou sítí cyklotras a značených pěších tras. V blízkosti se nachází městys Lysice, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti