Prodáno

Rodinný dům 2+1 se vzrostlou zahradou

Humpolec
Prodáno
144220RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
65,9m2 Užitná plocha
243m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Humpolec
Evidenční číslo:
144220RoV
Cena:
1 049 831 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o řadový krajní rodinný dům s dispozicí 2+1, s možností rozšíření o podkroví. Dům je v původním stavu, s drobnými renovacemi elektřiny, rozvodů vody, odpadů a podlah. Stavba se sedlovou střechou pokrytou plechovou krytinou. Nemovitost je vyklizená, nachystaná k přestavbě podle vlastních představ. Celková podlahová plocha domu je 65,9 m2, včetně příslušenství. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Orientace obytných místností je na jihozápad. Dům je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Energetická náročnost domu je třídy G.

Dispoziční uspořádání domu je tvořeno vstupní předsíní, kuchyní, pokojem, chodbou z které je pak přístup do koupelny s WC, dále pak chodbou z které je přístupný pokoj. Z pokoje je přímý vstup na zahradu. Za domem se nachází dřevěná kůlna a terasa.

Pozemek je rovinatý, slunný o celkové výměře 243 m2. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy a keře, které poskytují dostatek soukromí. Možnost parkování automobilu na vlastním pozemku.

Výhodou je velikost domu, možnost domu k rekreaci, další výhodu tvoří půda pod sedlovou střechou, vzrostlá zahrada, možnost napojení na krbová kamna, poloha domu v koncové části obce blízko lesa.

Dispozice:
Vstupní předsíň ( 2,9 m2)
Kuchyně (8,8 m2)
Pokoj (15 m2)
Chodba (2,1 m2)
Pokoj (20,6 m2)
Koupelna + WC (3,9 m2)
Dřevěná kůlna (12,6 m2)

Obec Vilémov u Humpolce se nachází 32 km od Jihlavy, která nabízí veškerou nabídku služeb. Samotná obec Vilémov spadá pod město Humpolec, který nabízí veškerou nabídku služeb, vlakovou a autobusovou dopravu. Velkou výhodou je dobrá dostupnost na dálnici D1.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti