Prodáno

Prostorný rodinný dům s pozemkem o velikosti 2.147 m2.

Lhota
Prodáno
182622RoV Evidenční číslo
6+2 Dispozice
201,5m2 Užitná plocha
2147m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota
Evidenční číslo:
182622RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Dům se nachází ve slepé části obce, jedná se tedy o klidnou lokalitu.
Je určený ke kompletní rekonstrukci a díky své rozloze a uspořádání nabízí různé možnosti využití. Nyní se v přízemí nachází byt o dispozici 3+1, v horní části pak byt o dispozici 2+1, který lze rozšířit na dispozici 3+1. Velká rodina ho naopak může sloučit do prostorného domu o dispozici 6+1. Orientace obytných místností je na severovýchod a jihozápad a poskytuje nádherné výhledy do okolí. Částečně je podsklepený.

Nynější vytápění je lokální na tuhá paliva nebo lokální el. přímotopy. Napojen je na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. V obci je zaveden plyn.
Současná energetická náročnost je třídy - G.
Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství je 201,5 m2.

Pro parkování lze využít průjezd nebo pozemek před domem. Ten lze zvelebit i jako předzahrádku osázenou okrasnými keři a květinami.

Pozemek je rovinatý, z části oplocený. Jeho šířka je cca 14 m a celková plocha pozemku velkorysých 2.147 m2. Na pozemku se nacházejí vzrostlé ovocné stromy. Velkou výhodu poskytuje vlastní studna. Kutilové ocení zděnou kůlnu, ať už k uskladnění nářadí či k chovu drobného zvířectva. Konec zahrady navazuje na polnosti.

Dispozice domu:
1.NP: Dveřmi ve vratech vejdeme do průjezdu (25 m2). Po jeho levé straně najdeme vstup na jedno z WC a po pravé hlavními dveřmi vstoupíme do chodby (10 m2), kde najdeme vchod do kuchyně (12,5 m2) s komorou (2,1 m2) a dvou průchozích pokojů (16 m2 a 14,8 m2). Posledním lze projít do koupelny (6,1 m2), která ještě samostatný vstup z chodby. WC je odděleno dveřmi. Na chodbě se dále nachází schody do sklepa (14,5 m2) a do dalšího patra a poslední z pokojů (17,8 m2) tohoto patra.
2.NP: Schody vystoupáme do prvního z pokojů (25 m2). Z něj můžeme vyjít na zastřešenou pavlač, kde najdeme terasu (28 m2), dále na půdu (29 m2) a do kuchyně (6,6 m2) a z ní do posledního pokoje (19,1 m2). Na pavlač se dá vystoupat i druhými schody bez průchodu pokoji.

Obec Lhota se nachází v okrese Zlín, kraj Zlínský. Žije zde cca 903 obyvatel. Disponuje mateřskou školou a knihovnou. Sídlí zde několik firem. Působí zde organizace TJ Sokol a SDH, které pořádají pro své občany v průběhu roku množství akcí či sportovního vyžití. Veškerou občanskou vybavenost poskytuje cca 11 km vzdálené město Zlín.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních, zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti