Prodáno

Chalupa v klidné obci obklopené lesy

Šubířov
Prodáno
185123KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
69,1m2 Užitná plocha
480m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šubířov
Evidenční číslo:
185123KaB
Cena:
1 200 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám nemovitost nacházející se v obci Šubířov. Nemovitost se sedlovou střechou je v původním stavu a je určena k rekonstrukci. Celková užitná plocha domu je 69,08 m2. Celková výměra pozemku orientovaného k lesu činí 480 m2. Na zahradě se nachází dvě kůlny (18,24 m2 a 14,75 m2).
Dispozice domu je následující: Vstupními dveřmi se dostanete do prosklené verandy (5,26 m2), ze které jsou dveře do předsíně (3,64 m2). Z předsíně se dostanete rovnou do kuchyně (13,46 m2) a zde naleznete dvoje dveře po levé straně. Jedny vedou do koupelny s WC (5,79 m2) a druhé do praktické komory (3,99 m2). Po pravé straně se nachází vstup do obývacího pokoje (15,42 m2), ke kterému patří také šatna (5,35 m2). Najdete zde vstup do zahrady balkónovými dveřmi. Obývací pokoj je průchozí do ložnice (16,17 m2).
Vytápění domu zajišťuje ústřední topení na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a elektřinu. Splašky jsou vyvedeny do septiku. Energetická náročnost budovy: G. Obec Šubířov se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde cca 251 obyvatel. Západně od obce pramení Šubířovský potok. Východně od ní se rozkládá rybník Slámova louže, ze kterého vytéká potok ústící do Nectavy. Ta pramení v lesích severovýchodně od obce. Obec je vzdálená 6 km od města Konice, 9 km od města Jevíčka a 25 km od města Boskovice.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti