Prodáno

Rodinný dům s vypracovaným projektem

Letovice
Prodáno
159821KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
69,3m2 Užitná plocha
430m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
159821KaB
Cena:
1 399 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Hledáte rodinné bydlení uprostřed krásné přírody s nádherným výhledem do okolní krajiny?

  Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s vypracovaným projektem a stavebním povolením na přestavbu domu o celkové užitné ploše 170 m2. Nachází se na okraji velmi klidné obce Lhota u Letovic, stranou od centrální zástavby. Celková rozloha rovinatého pozemku činí 430 m2 a je přístupný z veřejně přístupné komunikace.
   Současná dispozice domu je následující: po pravé straně vstupní chodby (10,4 m2) se nachází vstup na půdu, do sklepa (15 m2) a také do průchozí místnosti (10,6 m2), na kterou navazuje další místnost (14,7 m2) s oknem orientovaným na sever. Po levé straně chodby vcházíme do průchozí místnosti (13,20 m2) navazující na místnost (15,20 m2) se dvěma okny orientovanými na sever a východ. Stávající užitná plocha domu je 69,3 m2. Dům byl postaven v první polovině 20. století, je v původním stavu, kompletně vyklizen a nachystán na přestavbu. 
  
Dispozice nového domu je následující: vstup tvoří zádveří (8,90 m2), které dělí dispozici domu na společenskou a klidovou zónu. V původní části domu se nachází dva dětské pokoje (13,2 m2, 15,3 m2), ložnice (14,7 m2), koupelna (10,1 m2) a schodiště (2,5 m2) do podkroví a do sklepa (15 m2).  V nově vzniklé části je navržen obývací pokoj (27,2 m2) s kuchyní a jídelnou (6,2 m2). Prostor je otevřený do krovu, nad kuchyní je navržena galerie (10,6 m2). Ze zádveří dále přístupné samostatné WC (2,6 m2). Rodinný dům je situován do přízemí, ale nabízí i možnost využít podkroví. To je tvořeno dvěma místnostmi (23 m2, 22,6 m2), malou koupelnou (3 m2) a galerií. Projekt je vypracovaný v souladu s charakterem území na kterém leží. Orientační náklady stavby činí 4.000.000,- Kč. Energetická náročnost budovy - třída B.
Stávající stav přípojky NN: odpojený elektroměr, schválená a povolená přeložka NN do země, současně uzavřena smlouva budoucí o zřízení věcného břemene s městem Letovice.
Obec Lhota je místní částí města Letovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady…), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem tak i autobusem. Letovice jsou vzdáleny 42 km od města Brno a 24 km od města Blansko. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti