Prodáno

Rodinný dům s pozemkem o velikosti 1.861 m2

Loděnice
Prodáno
154521RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
105m2 Užitná plocha
1861m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Loděnice
Evidenční číslo:
154521RoV
Cena:
3 499 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 3+kk, podsklepený, přízemní, s prostornou půdou. Dům lze podle vydaného stavebního povolení rozšířit na budoucí dispozici 6+kk. Objekt se nachází v centru obce Loděnice, přímo naproti základní škole. Nyní je stavba vyklizená a nachystaná k rekonstrukci dle vlastních představ. Napojení na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, veřejný vodovod a kanalizace). Orientace obytných místností směřuje na jihovýchod a jihozápad. Současná celková podlahová plocha domu včetně sklepních prostor činí 105 m², přičemž dle budoucího projektu měří 200 m². Podlahová plocha ostatních objektů je 80 m².
Na pozemku jsou k dispozici také dvě garáže a tři zděné kůlny, které mohou sloužit jako skladové prostory, zázemí pro podnikání či je lze využít pro drobné hospodářství.
Výhodou je povolená moderní stavba, která umožňuje okamžitě začít se stavebními pracemi. Dále je k dispozici kompletní soupis budoucího stavu včetně interiérového řešení materiálů a barev. Současná energetická náročnost nemovitosti je třídy G, budoucí energetická náročnost dle vydaného stavebního povolení je třídy B.

Pozemek je rovinatý, částečně oplocený. Orientace pozemku je do klidové části obce, v přední části pozemku je možnost využít dostatek parkovacího stání. Pozemek je obdélníkového tvaru, přičemž celková plocha pozemku činí 1.861 m². Na pozemku se nachází vzrostlý ořech.

K nemovitosti je možné přikoupit navazující pozemek o velikosti 1.100 m².

Obec Loděnice se nachází v okrese Brno-venkov, dvě minuty jízdy autem od Pohořelic, odkud se dostanete do Brna během pouhých dvaceti minut. V obci se nachází MŠ a ZŠ, obecní úřad, obchod. Obec je dostupná veřejnou autobusovou dopravou.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti