Prodáno

Rodinný dům se slunným pozemkem

Šošůvka
Prodáno
187323LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
106,4m2 Užitná plocha
1020m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šošůvka
Evidenční číslo:
187323LeD
Cena:
3 050 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s velkým pozemkem v obci Šošůvka. Dům je v udržovaném stavu, vhodný jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. 
Dispozice je 4+1, kdy jeden pokoj má svůj samostatný vstup a je umístěn ve vyvýšené části domu. V roce 2018 byla vyměněna stávající okna a dveře za plastová. Dále byla provedena izolace okolo domu. 
Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem a v jednom z pokojů jsou krbová kamna. Samostatný pokoj je vytápěný plynovými vafkami a je zde možnost topení i na tuhá paliva. 
K domu navazuje slunná zahrada a je na ní umístěna garáž a dřevník. Cca 100 metrů od domu se nachází další zahrada o výměře 2.658 m2. Celková výměra by byla 3.678 m2, užitná plocha domu je 106,4 m2. Z pozemku je krásný výhled do okolí.
Dispozice domu je následující:
Ze vstupního zádveří (4,1 m2) je možné vejít do obytné části a do klenutého sklepa (8,6 m2). V obytné části jsou umístěny tři pokoje (17,6 m2, 19,6 m2, 15,8 m2). Do kuchyně (4,4 m2) lze vejít z jednoho z pokojů a nebo i z chodby (6,6 m2). Z ní je možné vstoupit do koupelny s WC (4,6 m2) a vyjít do zahrady. Poslední pokoj (20,5 m2) má samostatný vchod (4,6 m2) a je umístěn ve vyvýšené části domu.
Předností této nabídky je udržovaný stav domu, velký pozemek a klidná lokalita. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.
Obec Šošůvka se nachází cca 1 km od střediskové obce Sloup v Moravském Krasu, cca 13 km od města Blansko, cca 14 km od města Boskovice a cca 32 km od města Brno.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti