Prodáno

Rodinný dům s dispozicí 4+1 a velkým pozemkem

Ketkovice
Prodáno
184122LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
184,1m2 Užitná plocha
4062m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ketkovice
Evidenční číslo:
184122LeD
Cena:
5 600 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi nemovitost ideální pro klidný rodinný život. Tato nemovitost se nachází v obci Ketkovice. Dům o dispozici 4+1 a je ve velmi dobrém stavu, jelikož postupně od roku 2013 až po současnost prochází postupnými rekonstrukcemi, které zahrnovaly nové rozvody vody, topení a odpadů. Dále částečně rozvedena nová elektřina. Proběhla celková obnova střechy (laťe, střešní fólie a střešní krytina). Bylo provedeno částečné zateplení domu a nová fasáda. Okna jsou plastová. Je zde nová koupelna s toaletou. Uvnitř domu jsou částečně nové podlahy a omítky. Proběhla výměna plynového kotle a kotle na tuhá paliva. Do domu je zavedena voda (vlastní studna) + přípojka na veřejný vodovod, plyn a elektřinu. Odpady jsou řešeny septikem. Nemovitost je napojena na dešťovou kanalizaci. Přípojka splaškové kanalizace je na hranici pozemku, nabízí možnost budoucího připojení. Na půdě je vyvedena telefonní přípojka.
Nemovitost disponuje opravdu velkým pozemkem (4.062 m2), s možností rozdělení na další stavební pozemek. Výhodou nemovitosti je také velkorysé parkování před domem na vlastním pozemku. PENB zatím nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme G.
Celková užitná plocha domu je (184,05 m2) včetně hospodářského objektu (34 m2). Dispozice domu: Do nemovitosti vstupujete chodbou (11,21 m2), ze které se dostanete do pokoje (15,42 m2). Dále pokračujete do hlavní chodby (13,92 m2), která propojuje všechny místnosti. Naleznete zde vstup do kuchyně (15,92 m2), která je průchozí do obývacího pokoje (18,39 m2). Z obývacího pokoje se dostanete do ložnice (15,66 m2), zde jsou také dveře do hlavní chodby. V kuchyni je také praktická spíž (3,40 m2), která je průchozí do dvou menších skladů o rozloze (3,82 m2) a (4,17 m2). Z hlavní chodby se dostanete do další komory (3,46 m2). Dále následuje vstup na samostatné WC (1,78 m2) a koupelny (10,11 m2). Naproti koupelně je vstup do největšího pokoje (19,97 m2), technické místnosti (6,77 m2) a skladu (6,05 m2), ze kterého je možné vstoupit na zahradu.
V Ketkovicích, kde se nemovitost nachází, je pětiletá základní škola s mateřskou školou zřizovaná obcí, obchod se smíšeným zbožím na návsi a tradiční zájezdní hostinec.
Ketkovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se na západním okraji okresu cca 20 km západně od Brna a cca 7 km severozápadně od Oslavan. Leží na východním okraji Křižanovské vrchoviny. Zhruba 2 km západně od obce vede hluboké údolí řeky Chvojnice, jižně pak Oslavy. Na skalnatém ostrohu nad jejich soutokem stojí zřícenina hradu Levnova, tradičně známého též jako Ketkovický hrad.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti