Prodáno

Zemědělská usedlost s velikostí pozemku 7.481 m2

Hradec nad Svitavou
Prodáno
164521RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
368m2 Užitná plocha
7481m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Hradec nad Svitavou
Evidenční číslo:
164521RoV
Cena:
3 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojící zemědělské usedlosti s uzavřeným dvorem o současné dispozici 3+1. K dispozici je hospodářské zázemí – stodola, bývalé chlévy a sklep. Celková užitná plocha nemovitosti včetně příslušenství činí 368 m². Nemovitost se nachází na klidném místě obce s hezkým výhledem do okolí. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci a je napojen na veřejný vodovod a elektřinu. Zemní plyn se nachází v dosahu nemovitosti. Orientace obytných místností směřuje na východ a jih. Přípojka veřejné kanalizace se nachází před domem. Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.

Pozemek kolem nemovitosti je rovinatý až mírně svažitý. Celková plocha pozemku činí 7.481 m². Dům je přístupný po zpevněné komunikaci, pozemek je přístupný po jeho celé délce z obecní nezpevněné cesty. 
Výhodu představuje klidná lokalita v blízkosti města Svitavy, velikost pozemku s využitím na chov koní či jiných hospodářských zvířat, původní ráz stavby, výhled do okolí, uzavřený dvůr s prostornou stodolou, možnost rozšíření nemovitosti do stran, možnost rozšíření domu o půdní vestavbu, využití velkého pozemku na výstavbu nového rodinného domu.

Dispozice usedlosti je následující: po vstupu do uzavřeného dvora (92,7 m²) je k dispozici vstupní předsíň (8,4 m²) a dále bývalá kuchyně (12,7 m²). Dále z náspu je vchod do kůlny (10 m²) a pak následuje chodba (7,2 m²), odkud je vstup na půdu, dále do pokoje (21,6 m²). Z něho vejdeme do dalšího pokoje (11,6 m²), ze kterého je přístup do zadní předsíně (11,1 m²), ze které vcházíme na zahradu vedle usedlosti. Ze zadních dveří je vchod do bývalého chléva (16,2 m²), odkud projdeme do dalšího chléva (17 m²). Z uzavřeného dvoru je vstup do sklepa (21 m²) a do stodoly (138,5 m²), ze které je následně přístup na zadní část pozemku.

Obec Hradec nad Svitavou se nachází 6 km od města Svitavy, které nabízejí úplnou nabídku služeb, a dále 21 km od města Letovice. Samotná obec Hradec nad Svitavou nabízí zdravotnické středisko, obchod, poštu, hospodu, benzinovou stanici, mateřskou a základní školu. Obec má výborné napojení na státní silnici Brno – Svitavy a má vlakovou zastávku na hlavní trati.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti