Prodáno

Zemědělská usedlost s rozlehlým pozemkem

Újezd u Boskovic
Prodáno
185923JaK Evidenční číslo
5+1 Dispozice
488m2 Užitná plocha
3944m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Újezd u Boskovic
Evidenční číslo:
185923JaK
Cena:
6 100 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi hospodářskou usedlost s rozlehlým pozemkem a dostatkem prostoru.
Jedná se o řadový vnitřní dům s dispozicí 5+1 a dvěma stodolami v obci Újezd u Boskovic.
Dům prošel v letech 2016 a 2020 částečnou rekonstrukcí, která obsahovala instalaci kondenzačního plynového kotle, částečnou izolaci střechy, výměnu části elektroinstalace a připojení veřejného vodovodu. K dispozici jsou tedy následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, zemní plyn, elektřina. Odpad je řešen septikem. Na pozemku se nachází studna, která dříve sloužila jako zdroj vody.
Vytápění i ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem. V obývacím pokoji jsou instalována krbová kamna. PENB nebyl dodán, proto uvádíme G.
Celý dům sestává z následujících částí: původní stavení s vraty a dále vstupem do zahrady, obytná část s podkrovím, navazující rozlehlá stodola s uzavřeným dvorem a druhá samostatně stojící stodola. Celková plocha mírně svažitého pozemku je 3.944 m2, v zadní části se nachází příjezdová zpevněná cesta, kterou je možné využívat.
Celková užitná plocha domu včetně příslušenství (stodoly a nevyužívaná část budovy) je 488 m2.
Dispozice domu je následující: 1.NP: vstupní chodba (7,8 m2), navazující veranda (11,5 m2), kuchyně s kuchyňskou linkou (25 m2), obývací pokoj s krbovými kamny (36 m2), pokoj č. 1 (18 m2), koupelna s rohovou vanou, WC, umyvadlem a sprchovým koutem (11 m2), chodba se schodištěm vedoucím do podkroví 10 m2).
Podkroví: chodba (11,5 m2), pokoj č. 2 (14,5 m2), samostatné WC s plynovým kotlem (5,4 m2), pokoj č. 3 (15,5 m2), pokoj č. 4 (17 m2). Dále na dům navazující stodola (110 m2), samostatně stojící stodola (134 m2) a skladovací prostor (61 m2).
Obec Újezd u Boskovic se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 473 obyvatel. V obci najdete obchod s potravinami, hostinec a knihovnu. Pod obcí najdete v létě překvapivě příjemné osvěžení v podobě velkého koupaliště. Veškerou občanskou vybavenost najdete v 5 km vzdáleném městě Boskovice.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti