Prodáno

Slunný stavební pozemek

Lysice
Prodáno
176422LeD Evidenční číslo
944m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
176422LeD
Cena:
2 500 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi slunný stavební pozemek v Lysicích - ul. Boskovická. Pozemek je jižně orientovaný a má obdélníkový tvar. Je napojen na elektřinu a je možné jej napojit na obecní vodovod, kanalizaci a plyn.
Výměra tohoto pozemku činí 944 m2.
Na pozemku se nacházejí vzrostlé okrasné stromy, skleník a dřevěný sklad na nářadí. Od silnice je oddělen zděnou zídkou.
Předností této nabídky je umístění pozemku v blízkosti centra, jižní orientace a jeho obdélníkový tvar. Dle územního plánu je tento pozemek určen jako plocha smíšená, obytná.
Městys Lysice je vyhledávanou lokalitou pro svoji polohu a malebnou krajinu, nachází se zde zámek, letní kino a přírodní koupaliště. V okolí je několik cyklostezek a turistických tras. Lysice jsou vzdáleny 30 km od krajského města Brno, 12 km od města Boskovice, 15 km od města Blansko.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti