Prodáno

Pozemek s vypracovanou studií stavby

Rozstání
Prodáno
175722LeD Evidenční číslo
1211m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozstání
Evidenční číslo:
175722LeD
Cena:
1 700 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi pozemek s vypracovanou studií a vizualizací stavby v obci Rozstání pod Kojálem. Výměra tohoto pozemku činí 1211 m2. Umístění pozemku je do mírného svahu, je částečně oplocen a osázen listnatými dřevinami. 
Na hranici pozemku se v cestě nachází plynovod, vodovod a kanalizace. Napojení na všechny tyto sítě je možné dle již povolených přípojek. Smlouva na připojení elektřiny je již také vyřízená s realizací nejpozději do 8/2023. 
Nyní se pozemek dle územního plánu nachází v nezastavěném území ve stabilizované ploše individuální rekreace, ale zároveň jako plocha územní rezervy pro bydlení. V současnosti dochází v obci ke změně územního plánu, která bude dokončena nejpozději do konce roku 2022 a pozemek bude stavební. 
Velkou předností této nabídky jsou již povolené přípojky všech sítí, vypracovaná studie stavby a umístění v klidné části obce. 
Obec Rozstání u Kojálu se nachází cca 30 km od města Brna a 11 km od města Jedovnice. Je zde kompletní občanská vybavenost jako je obchod s potravinami, pošta, základní škola a mateřská školka, hřiště.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti