Prodej

Stavební pozemek s výhledem do krajiny

Lysice
2 290 000 Kč
201424JaK Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
591m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
201424JaK
Cena:
2 290 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Rádi byste si postavili dům, ale odrazují Vás peripetie s vyřizováním stavebního povolení?
Pak právě Vám nabízíme ke koupi rovinatý stavební pozemek v okrajové části městyse Lysice s výhledem do okolní krajiny - lokalita “Za humny”.

Nespornou výhodou této nemovitosti je platné stavební povolení pro výstavbu moderního rodinného domu s dispozicí 4+kk a suterénem. V něm naleznete garáž pro dvě auta, sklep, WC a krytý vstup s parkováním. K pozemku jsou nyní již také přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, zemní plyn, kanalizace splašková a dešťová. Dům s rovnou střechou a moderním vzhledem je dle platné projektové dokumentace v energetické třídě C.

Součást prodeje tvoří i podíl na příjezdové komunikaci. Ta je nyní zpevněná pro pojezd a bude dokončena na asfaltovou. Součástí příjezdové cesty bude samozřejmě veřejné osvětlení.

Pozemek je téměř obdélníkového tvaru a jeho výměra činí 591 m2. Celková užitná plocha samostatně stojícího domu činí 198 m2 včetně suterénu, navržená zastavěná plocha je 128 m2. Zůstane tedy prostor i pro dostatek dalších parkovacích míst a zbudování zahrady jakéhokoliv charakteru. Přístup je zajištěn z místní komunikace z ulice V Zahradách.
Díky své lokalitě pozemek poskytuje malebné výhledy jak do okolní krajiny, tak i na městys Lysice.

Na pozemku byly zároveň provedeny a uhrazeny následující práce/činnosti: výkop stavební jámy, základových pasů, betonáž základových pasů, železobetonové základové zdivo se zásypem a zemnění. Elektro přípojka s rozvodnou skříní, přípojka zemního plynu se skříní pro osazení plynoměru, přípojka vody z veřejného vodovodu. Zahrnuto je i vyřízené stavební povolení. To vše je vyčísleno částkou 350.000,- Kč, která není součástí kupní ceny.

Městys Lysice se nachází v okrese Blansko, Jihomoravském kraji a žije zde přibližně 2000 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, pošta, lékárna, obchod s potravinami a restaurace. Sportovní vyžití poskytuje dětské a fotbalové hřiště, koupaliště či třeba tenisové kurty. Kulturní zážitky načerpáte například v letním kině či zámku, který je oblíbený jak turisty, tak při pořádání svateb.
Výhodou je dobré spojení do Brna, Blanska a Boskovic.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti