Náš tým

Domů O nás Náš tým Mgr. Jan Křenek

Mgr. Jan Křenek TOP realitní makléř

"Dělej co Tě baví, měj kolem sebe fajn lidi a užívej si každého dne."
Během studia vysoké školy na Masarykově Univerzitě v Brně byl mým největším koníčkem triatlon, díky kterému jsem se potkal s Janem Tajovským, majitelem RK. Během našich častějších setkání u sportovních i mimosportovních aktivit se z nás stali dobří přátelé, sportovní parťáci a v posledních letech také kolegové v práci. Komunikace s lidmi, obchod i jistá soutěživost byly vždy mým oblíbeným tématem. Když tedy přišla nabídka od mého kamaráda Honzy, shodli jsme se, že by spolupráce i po pracovní stránce mohla dobře fungovat. Osobně jsem v tu chvíli vnímal potřebu změnit práci a především se začít učit novým věcem ve zcela neznámém oboru, který mě hodně zajímal a chtěl jsem na vlastní kůži otestovat, jak si s tím poradím. Díky podpoře a mojí ctižádosti se nám společně daří, práce nás baví a to vše se odráží ve spokojenosti našich klientů.

Věk: 38 let 
Zájmy: rodina, přátelé, sport, divadlo, kino
Ve společnosti TAJOVSKÝ reality od roku: 2016
Pozice: realitní makléř
Motto:  "Dělej co Tě baví!"

Proč jste se rozhodl stát realitním makléřem? 
Kdyby mi někdo před třemi lety oznámil, že bude jednou pracovat jako realitní makléř, určitě bych mu to nevěřil. Spíše než stát se realitním makléřem mě lákala spolupráce s člověkem, na kterého jsem ve svém životě narazil díky společnému zájmu - triatlonu. A tím byl vynikající kamarád Honza Tajovský. 

V té době jsem přemýšlel o změně práce a věděl jsem, že se potřebuji profesně posunout někam dále a tohle mi přišlo jako skvělá příležitost. A příležitost by se nikdy neměla nechat utéct.

Jak tento krok a toto povolání vidělo Vaše okolí? 
Všichni moji příbuzní a kamarádi mě rozhodně v mém rozhodnutí podporovali. Nehledě na to, že se moje rodina i někteří kamarádi s Andreou a Janem Tajovským znají.

Jaké byly Vaše začátky? 
Čas hrozně letí, takže musím trošku přemýšlet, ale rozhodně si vzpomínám na jedno: snažil jsem se vůbec nedávat prostor myšlenkám zda mi to půjde, jaké přijdou nové situace, jak si s nimi poradím a pustil se s maximálním úsilím do práce. To úsilí se vyplatilo a začalo brzo přinášet ovoce.

Měl jste v začátcích nějaký vzor?  
Určitě ano. Od každého člena týmu jsem se toho měl hodně co učit. Velice jsem vždy obdivoval jednání Honze Tajovského s klienty, obchodní jednání kolegy Romana a přístup k práci kolegyně Lenky. Od všech se mi vždy dostávalo spousty rad a pomoci kdykoliv jsem si něčím nevěděl rady. Myslím si, že by to i vždy mělo být a já doufám, že u nás to takhle funguje dodnes.

Máte nějaké zásady, kterými se při práci řídíte? 
Dělat svoji práci s radostí, úsměvem a vždy se snažit ji dělat co nejlépe je mi to v danou chvíli umožněno.

Důležitá je i ochota investovat do sebe a svého vzdělávání. Co to znamená u Vás? 
Ochota investovat do sebe mi nikdy nebyla cizí. řekl bych, že jsem byl vždy dost zvídavý, zajímal se o novinky v oblasti vzdělání, osobního rozvoje, během práce vystudoval svoji druhou vysokou školu, rád si zašel poslechnout zajímavou přednášku.

Co je pro Vás symbolem společnosti TAJOVSKÝ reality?
Tým fajn lidí. Práce, která mě baví.

Kde byste chtěl být za 10 let?
Asi se čeká nějaká konkrétní odpověď a jasně daná situace, jak to všechno bude přesně vypadat. Já jsem ve svém životě a se vším co v něm prožívám dost spokojený, tak podle toho se snažím žít každý nový den a tím pádem prožívat skvělé časy.

Kde vidíte společnost za dalších 10 let? 
Hodně se rozjelo obchodování s vlastními nemovitostmi a vnímám jak se celá firma za poslední dobu profesionalizuje. Poskytují se tedy kvalitnější služby a všichni v týmu jsou odborníky.

Jaký je Váš největší pracovní úspěch? 
Překonání začátku v obchodníka s nemovitostmi, který bývá vždycky trošku oříšek.

Jaký by podle Vás měl být ideální realitní makléř? 
Měl by rozumět dobře svoji práci, měl by ji dělat s radostí a úsměvem.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti