Pronajato

Pronájem bytu 1+kk v novostavbě rodinného domu

Rájec-Jestřebí
Pronajato
197624JaK Evidenční číslo
1+kk Dispozice
37m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
197624JaK
Cena:
10 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ služby 2500,- Kč + provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu byt s dispozicí 1+kk, který se nachází v 2.NP novostavby rodinného domu v Rájci-Jestřebí, v městské části Jestřebí na ulici Vrchlického. Rodinný dům s dalšími bytovými jednotkami byl dokončen a zkolaudován v listopadu roku 2023.
Jedná se o zařízený byt s terasou, možností využití zahrady a parkovacím stáním přímo na pozemku. Další možností je parkování před domem, kde je dostatek prostoru.
Byt je vybaven nábytkem, součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, dřez, sklokeramická deska, trouba a digestoř.
Dispozice bytu je následující: předsíň (5,1 m2), koupelna se sprchovým koutem, WC, žebřinovým radiátorem a prostorem pro pračku i sušičku (4,6 m2), obývací pokoj s jídelnou (26,9 m2) a terasa (8,1 m2). Celková užitná plocha bytu vč. terasy je 45 m2.
V bytě je podlahové vytápění, ohřev vody el. bojlerem. Každý byt má vlastní měřidla energií.
Vstup do bytu je přes společnou chodbu (7,9 m2) se schodištěm vedoucím do 2.NP.
Aktuálně se kolem domu dokončují terénní úpravy včetně parkovacích míst.
Pronájem bytu je možný ihned. Nájem činí 10.000,- Kč + 2.500,- Kč zálohy na energie/měsíc. Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti