Prodáno

Byt 2+1 (3+kk) ve vyhledávané lokalitě

Letovice
Prodáno
189823LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
60,2m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
189823LeD
Cena:
2 690 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi zajímavě řešený byt s původní dispozicí 2+1, která je upravena na dispozici 3+kk. Je umístěn v klidné lokalitě města Letovice, ulice Jiráskova. V blízkosti se je škola, školka, dětské hřiště.
Byt je orientován jižním směrem s výhledem do zeleně. Bytový dům prošel v roce 2010 revitalizací (výměna oken, dveří, lodžie, zateplení). 
Samotný byt je umístěn v druhém patře, v roce 2015 prošel modernizací, která zahrnovala výměnu vchodových dveří, novou koupelnu, WC a kuchyňskou linku. Letos bylo částečně vyměněno PVC, částečně nové omítky, kompletně nová výmalba bytu a LED svítidla. Celková výměra bytu je 60,2 m2.
Dispozice bytu je následující:
Vstupní zádveří (1,6 m2) je částečně odděleno od  kuchyňského koutu (4,1 m2). Je možné z něj vstoupit do koupelny s WC (5,4 m2), spíže (1 m2), ložnice (10,9 m2) a  do obývacího pokoje (15,8 m2) se vstupem na prostornou lodžii (5,2 m2). Z obývacího pokoje je také možné vejít do třetího pokoje (16,2 m2), který je možné využít jako např. dětský pokoj. V celém bytě je na podlaze položeno PVC a v koupelně s toaletou je dlažba. Obytné pokoje a lodžie jsou orientovány jižním směrem s výhledem do zeleně. 
Předností této nabídky je umístění bytu, jižní orientace, prostorná lodžie. Další výhodou je, že byt je možné ihned užívat jak pro bydlení, tak i jako zajímavá investice s možností pronájmu. PENB - D.
Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. 
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti