Prodáno

Byt 2+kk v klidné lokalitě

Boskovice
Prodáno
188223JaT Evidenční číslo
2+kk Dispozice
63,1m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
188223JaT
Cena:
3 400 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Tento zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví se nachází ve 2.NP čtyřpodlažního bytového domu nedaleko centra města Boskovice. Jedná se o klidnou lokalitu, která ale svým obyvatelům poskytuje zázemí v podobě obchodů, škol (základní, mateřské i střední s vyšší odbornou), či lékařských služeb. Velkou výhodou pro rodiny s dětmi nebo zvířecími miláčky je hřiště přímo za bytovým domem. Hřiště odděluje dům od další zástavby, tudíž není výhled zástavbou zastíněn. Příroda pro delší procházky je dostupná v rámci pár minut chůze.
Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2001 - 2003 a v rámci ní prošla modernizací koupelna, WC, kuchyně, krytiny podlah a klempířské prvky.
Kuchyňská linka je v nadčasovém dřevěném dekoru s částečně vestavěnými spotřebiči a dostatečným úložným prostorem včetně potravinové skříně. V obývacím pokoji byly zachovány udržované parkety. K bytu náleží 2 sklepy v suterénu (4 m2 a 3,20 m2). Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 63,10 m2.
Napojen je na všechny inženýrské sítě. Vytápění je ústřední na zemní plyn vlastním kotlem.
Měsíční platby: elektřina: 1.900,- Kč, plyn: 1.200,- Kč, náklady SVJ: 3.180,- Kč. Náklady jsou nyní uzpůsobeny dle počtu členů domácnosti - 6.
Samotný bytový dům je zděný a prošel rekonstrukcí v roce 2020, kdy byla zateplena fasáda a osazen nový balkon. V interiéru pak prošly zateplením i stropy, čímž se odizoloval suterén a půda. Okna jsou plastová.
PENB je třída D.
Dispozice bytu je následující: hlavními dveřmi vstoupíme do chodby (4,0 m2), kde se po pravé straně nachází dveře do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (25,8 m2). Ten je umístěn zarohem a tedy částečně pohledově oddělen. Z obývacího pokoje vyjdeme na lodžii (4,7 m2), ze které je výhled do zeleně, jelikož se přímo za domem nachází sportovní hřiště. Dále se z chodby dostaneme do koupelny (3,3 m2), na samostatné WC (1,1 m2) a do posledního pokoje (15,3 m2). I z něj je výhled do klidové části města.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady…). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení…) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu…čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti