Prodáno

Prostorná chata obklopena lesy

Boskovice
Prodáno
163421RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
110,6m2 Užitná plocha
1041m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
163421RoV
Cena:
3 200 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej přízemní chaty s obytným podkrovím, která je částečně podsklepena. Chata má zděný podsklepený základ a dále je dřevostavbou se sedlovou střechou, pokrytá plechovou krytinou. Chata je v původním zachovalém stavu a může sloužit jak k občasné rekreaci, tak k trvalému bydlení. Objekt se nachází na klidném místě, v katastrálním území Hrádkov, cca 1 km od města Boskovice. V dané lokalitě, která je obklopena lesy, se nachází 8 chat a je přístupná po zpevněné cestě ze dvou stran.

Vytápění chaty je lokální, a to buď pomocí elektrických přímotopů v jednotlivých místnostech, nebo krbovými kamny umístěnými v hlavním obytném prostoru. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler umístěný v suterénu chaty. Chata je napojena na veřejný vodovod a elektřinu 220/380V. Odpady jsou svedeny do jímky vedle chaty. Celková podlahová plocha chaty včetně příslušenství činí 110,6 m². Orientace místností směřuje na severozápad a jihozápad.

Pozemek má celkovou plochu 1.041 m² a jedná se o téměř rovinatý pozemek rozdělen na dvě výškové úrovně pomocí kaskád. V přední části za branou se nachází parkovací stání až pro pět automobilů. Samotná chata je umístěna v přední, krajní části pozemku, a proto vzniká dostatečně velká plocha pro rekreační vyžití. Za chatou se nachází kamenná udírna s posezením a ohništěm. Pozemek je kompletně oplocený, zahrada je udržovaná, s okrasnými dřevinami, květinami, malinami a rybízem.

Dispozice chaty je následující: ze vstupní předsíně (4,5 m²) vcházíme do místnosti s WC (3,6 m²) a do kuchyně (7,8 m²) s kuchyňskou linkou (zde je k dispozici plynový sporák na externí plynovou lahev a dřez). Dále lze ze vstupní předsíně jít do hlavního obytného prostoru (27,3 m²), který obsahuje jídelnu, místo na relax a krbová kamna. Z této místnosti je přímý vstup na terasu (14,5 m²). Z předsíně vede dřevěné schodiště do spací místnosti (26,4 m²) s navazující lodžií (5,1 m²). Dále je k dispozici suterén chaty, kde leží skladovací místnost (12,6 m²). Odtud je přístup přes křídlová vrata přímo na zahradu. Ze skladovací místnosti vstupujeme do technické místnosti (4,8 m²) a následně do koupelny (4 m²), která obsahuje vanu, elektrický bojler a místo na pračku.

Přednosti chaty tvoří především umístění v klidné lokalitě s dobrou dostupností do města Boskovice (cca 1 km), v dosahu se nacházející Boskovická přehrada, možnost příjezdu automobilem po zpevněné cestě až k chatě, veřejný vodovod zaveden až do chaty, možnost celoročního užívání, krásný výhled jak z terasy, tak z lodžie, vzrostlá zahrada. Boskovice nabízejí úplnou nabídku služeb a infrastruktury. K dispozici jsou okolní lesy na houbaření, jizdu na kole či turistiku.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti