Prodáno

Rodinný dům 2+1 po vnitřní modernizaci.

Svitávka
Prodáno
190223RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
95m2 Užitná plocha
976m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
190223RoV
Cena:
2 100 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jste mladá rodina a hledáte dům do začátků či byste si prostě jen rádi pořídili chalupu na vesnici k útěkům z města?

V obci Sasina Vám nabízíme ke koupi přízemní, samostatně stojící dům se zahrádkou. Výhodou je možnost koupit jej vybavený dle současného stavu (nábytek a ostatní příslušenství), tudíž lze ihned bydlet. V současné dispozici je téměř bezbariérový. Disponuje ale zároveň prostornou půdou (55 m2), tedy lze rozšířit o další pokoje do patra. Je podsklepený - klenutý strop poskytuje to nejlepší klima na uskladnění ať už ovoce, zeleniny či třeba vína. V domě se dále nachází kotelna, kde je i udírna a venkovní sklad.

V rámci modernizace domu byly položeny krytiny podlah a částečně vyměněna okna za plastová. Modernizací prošla koupelna a WC, kuchyně, topení a byl pořízen nový kotel. Nová je elektrická přípojka domu. Napojení je tedy na elektřinu a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu je ústřední s elektrokotlem nebo s možností přepnutí na kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. bojler.
Orientace obytných místností je převážně na jih a východ. Celková podlahová plocha včetně příslušenství je 95 m2.
Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.

Pozemek je v přední části oplocený. Branka pro vchod a brána pro vjezd jsou plné, dřevěné. V přední části dotváří dostatek soukromí vysazené tuje. Tato část je rovinatá. Za domem najdeme svažitý pozemek, čímž máme zaručen krásný výhled do okolí. Kromě něj také vzrostlé ovocné stromy. Za domem se nachází malý dvorek pro možné posezení.
Na vlastním pozemku za branou pohodlně zaparkujete dvě auta. Možnost parkování dalších poskytuje prostor před domem. Celková plocha pozemku je 976 m2.

Dispozice: vstupními dveřmi vejdeme do chodby (7,8 m2), která je průchozí i do zadní venkovní části. Po její pravé straně vstoupíme do prvního ze dvou pokojů (15,5 m2). Z něj projdeme do druhého pokoje (23 m2) a do kuchyně (6,5 m2). Z kuchyně projdeme do koupelny s WC (5,7 m2). V levé straně domu přístupné z chodby se nachází dílna, kotelna, sklep a venkovní sklad.

Sasina je místní část městyse Svitávka nacházející se v okrese Blansko poblíž Boskovic. V ní žije přibližně 1.800 obyvatel. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, sportovní hala, lékárna, sokolovna s tenisovým kurtem. Svitávka disponuje vlakovou stanicí a blízkostí rychlostní silnice, díky které je zajištěna dobrá dopravní dostupnost do Blanska, Brna, Boskovic.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti