Prodej

Novostavba rodinného domu k dokončení

Suchý
202224LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
84m2 Užitná plocha
556m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Suchý
Evidenční číslo:
202224LeD
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám koupi rodinný dům k dokončení dle svých vlastních představ ve vyhledávané rekreační lokalitě v obci Suchý. Dům je zděný, zateplený, osazen plastovými okny (trojskla) a dveřmi. Uvnitř je dům ve fázi hrubé stavby, kdy poskytuje jedinečnou možnost dokončení dle svých vlastních představ.
Dům je napojen na elektřinu. Dále je plánováno připojení na obecní vodovod a odpady do ČOV. Na konci roku 2025 je přislíbeno rozšíření obecní kanalizace a bude možné dům do ní napojit. Vytápění bylo plánované na elektřinu a krbovými kamny. Samozřejmostí je i možnost vytápění pomocí tepelného čerpadla.
Užitná plocha domu je cca 84 m2, plánovaná dispozice je 3+kk s možností rozšíření na 4+kk. Dům se je umístěn na pozemku o výměře 556 m2. PENB - B.
Dispoziční uspořádání je následující:
Z předsíně (7,73 m2) se vchází do koupelny (6,42 m2), WC (1,23 m2), komory (1,23 m2) a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem (24,43 m2). Odsud jsou plánovány schody do obytného podkroví a vstup na terasu a do zahrady.
Obytné podkroví je nyní řešeno jako jeden otevřený prostor a je možné jej rozdělit dle vlastních představ. Původně bylo myšleno jako dva obytné pokoje (16,50 m2, 21,31 m2) a chodba se schody (4,95 m2).
Předností této nabídky je vyhledávaná lokalita, stav nemovitosti, kdy je možné si dům dokončit zcela dle svých vlastních představ. Dům je ideální jak k trvalému bydlení, tak i jako zajímavá investice s možností pronájmu, jelikož se jedná o rekreační oblast hojně
oblíbenou turisty.
Obec Suchý je vzdálena 40 km od města Brno a 11 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Jedná se o rekreační oblast s rybníkem a možností sportovního vyžití.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti