Prodáno

Bývalá zemědělská usedlost s pozemkem 4.419 m2

Rozstání
Prodáno
183122RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
251,3m2 Užitná plocha
4419m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozstání
Evidenční číslo:
183122RoV
Cena:
3 490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej bývalé samostatně stojící zemědělské usedlosti, o současné dispozici 5+1, s garáží a ostatním zázemím. Usedlost je částečně podsklepena, se dvěma nadzemními podlažími. Objekt se nachází na klidném místě s dostatkem výhledu na okolí a nabízí soukromí a úložný prostor, či prostor k podnikání.

Vytápění nemovitosti je ústřední s kotlem na zemní plyn a nebo kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje zásobník na zemní plyn. Usedlost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky. K dispozici je studna.
Celková podlahová plocha domu je včetně příslušenství 251,3 m². Orientace obytných místností je na severozápad a jihovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 4.419 m², je téměř rovinatý, v hlavní části částečně oplocený, zakončený 2x bránou a brankou. Část obdélníkového pozemku se nachází před samotnou nemovitostí. Další část se nachází za usedlostí, na kterou navazují pole a louky. Na pozemku se nacházejí ovocné a jehličnaté stromy.

Výhodou je cca 32 m široký pozemek, možnost rekonstrukce objektu dle vlastních představ, prostorná půda o výměře cca 80 m², soukromí na pozemku, výhled na okolí. Dvůr se zděnou stavbou o podlahové ploše cca 70 m². Nemovitost umožňuje chov zvířat, či kombinace bydlení s podnikáním.

Dispozice zemědělské usedlosti je následující: ze vstupní předsíně (9,1 m²) je vstup do technické místnosti (13,2 m²), z technické místnosti je vstup do sklepa (13 m²), nebo vstup do venkovní boční části stavby. Ze vstupní předsíně je do pravé části vstup do druhé technické místnosti (10,7 m²) a z ní do garáže (20 m²). V levé části vstupujeme  do jídelny s kuchyní (26 m²), na jídelnu navazuje obývací pokoj (23 m²). Z obývacího pokoje jsou přístupné dva pokoje (17,2 m² + 19 m²). Z jídelny je vstup do koupelny s WC (7,5 m²), dále do zadní chodby se schodištěm (13,6 m²), z ní pak vstup na terasu a zahradu. V přízemí pak navazují skladovací prostory (44 m²). V patře jsou k dispozici dva pokoje (15 m² a 20 m²) a půdní prostor. 
Přednosti usedlosti tvoří především umístění v blízkosti lesů v okolí, dostupnost 30 km od města Brna a 11 km od města Jedovnice. Samotná obec Rozstání nabízí základní nabídku služeb jako je obchod s potravinami, poštu, základní školu a mateřskou školku.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti