Prodáno

Samostatně stojící rodinný dům po rekonstrukci v obci Drnovice

Drnovice
Prodáno
135819JaK Evidenční číslo
5+kk Dispozice
230m2 Užitná plocha
1185m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Drnovice
Evidenční číslo:
135819JaK
Cena:
6 971 345 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - jedná se o prodej samostatně stojícího domu v obci Drnovice.
Dům s dispozicí 5+KK je zděný a byl dokončen v průběhu roku 2019, kdy prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, která zahrnovala: dispoziční úpravy, komplet nová elektřina v mědi, přípojka veřejné kanalizace, rozvody vody a odpadů, instalace nového elektrokotle + zásobník teplé vody, zateplení domu, nová fasáda, izolace kolem domu, zpevněné plochy, koupelny a WC, vnitřní dveře do obložek, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, monolitické schodiště, nové vnitřní omítky a výmalba domu, nová střešní krytina, latě, folie i klempířské prvky, plastová okna a garážová vrata na dálkové ovládání, krytiny podlah v celém domě (dlažba + plovoucí laminátová), dřevěné obložení, oplocení kolem domu.
Nemovitost se nachází v klidné části obce a je velice dobře situována na pozemku s celkovou výměrou 1185 m2, kde se nachází dostatek místa pro parkování před domem, tak dostatek soukromí za domem s terasou.
Vytápění domu je podlahové + radiátory, zajištěno elektrokotlem, příprava pro kotel na tuhá paliva v suterénu, v obývacím pokoji příprava pro krbová kamna. Nemovitost je připojena na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu a na pozemku se nachází studna.
Dispozice domu je následující: vstupní hala, sklepy, technická místnost a garáž, WC, obytný pokoj, další pokoj s kuchyní, schody do 2.NP kde se nachází další tři obytné pokoje a koupelna s WC. PENB: B - velmi úsporná.

Výhodou domu je jeho stav, provedené rekonstrukce, lokalita s dobrou dopravní dostupností do Blanska, Boskovic i Brna. Neplatí se daň 4% z nabytí nemovitosti - úspora 278.000,- Kč. Dostatek parkovacího místa, terasa za domem, garáž, prostorné pokoje, příprava pro kotel na tuhá paliva, příprava pro krbová kamna v obývacím pokoji. Moderně řešená kuchynská linka na míru s vestavěnými spotřebiči.

Dispozice:
1.PP
Vstupní hala (13 m2) - podlaha keramická dlažba
Chodba (5 m2) - podlaha keramická dlažba
Technická místnost (10 m2) - podlaha keramická dlažba
Sklepy (29 m2) - podlaha keramická dlažba
Garáž (18 m2) - garážová vrata

1.NP
Zádveří (2,5 m2) - podlaha keramická dlažba
Chodba (11 m2) - podlaha keramická dlažba
Pokoj č. 1 (10 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Koupelna (5 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady, vana, umyvadlo, žebřinový radiátor
Pokoj č. 2 (37 m2) - podlaha plovoucí laminátová, obývací pokoj s jídelnou
Kuchyn (16 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Spíž (2 m2)
WC (1,5 m2)

2.NP
Chodba (10 m2) - podlaha keramická dlažba
Koupelna (12 m2) - podlaha keramická dlažba, 2 umyvadla, vana, sprchový kout, žebřinový radiátor
Pokoj č. 3 (15 m2) podlaha plovoucí laminátová
Pokoj č. 4 (18 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Pokoj č. 5 (12 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Satna (3,5 m2)
WC (1,5 m2)

Obec Drnovice se nachází necelých 15 km severozápadně od Blanska a 9 km jihozápadně od Boskovic v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti