Prodej

Přízemní novostavba 5+kk s krásným výhledem

Velenov
178822RoV Evidenční číslo
5+kk Dispozice
214m2 Užitná plocha
1298m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velenov
Evidenční číslo:
178822RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi přízemní novostavbu provedenou ve vysokém standardu, s použitím kvalitních, nadčasových materiálů - to vše dle nejnovějších trendů v citlivém zpracování čistých linií. Rodinný dům je kompletně dokončený, plně sloužící svým novým majitelům. Orientovaný je na jihozápad a díky svému umístění poskytuje opravdu nádherné výhledy na okolní malebnou krajinu.

Stavba ve tvaru “T” je zděná, zateplená, osazená hliníkovými okny s trojsklem a fixními skleněnými výplněmi. Kování na oknech je od firmy M&T. Jako krytina střechy je použit falcovaný plech, který je velice oblíbený díky své flexibilitě a skvělému designu v moderní architektuře. Venkovní hliníkové žaluzie v kombinaci s elektronickými vnitřními závěsy a záclonami na míru poskytnou svým obyvatelům dokonalý komfort - ve výbavě je na ně dispozici příprava.

K němu přispívá i zavedená klimatizace v pokojích. Dům je napojen na elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém a pro pohodlí majitelům slouží venkovní videotelefon. V interiéru jsou položeny kvalitní vinylové podlahy. Dveře jsou od české firmy SAPELI, kliky na nich opět od firmy M&T 1997, a.s.. Kuchyni dominuje lakovaná kuchyňská linka na míru se spotřebiči značky SIEMENS. V koupelnách jsou použity podomítkové baterie v černém provedení, které souzní s dřevěnými prvky na stropech.

Stavba je napojena na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění je podlahové elektrické s možností pohodlného ovládání přes telefon. Dům má přípravu na solární panely. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na zahradě je zabudovaná retenční nádrž o velikosti 20 m3. Energetická náročnost domu třídy B. Celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 214 m2.

Samozřejmostí pro rodiny s více auty je garáž pro 2 automobily. Garáž je osazena moderními garážovými vraty. Návštěvy uvítají možnost parkování před domem až pro 4 další automobily.

Plochy pozemku jsou rovinaté a jsou odděleny do různých úrovní schody. Díky tvaru domu je pozemek rozdělený na několik částí - jihovýchodně za domem je plocha vhodná například pro založení užitkové zahrádky. Další část zahrady je klidová - navazují na ni výstupy z každého pokoje v klidové zóně v domě. V hlavní části pozemku každého zaujme částečně krytá dubová terasa vyrobená na míru, osazena velkoformátovou dlažbou. Z ní se po schodech dostaneme k zabudovanému bazénu s krytem a vířivkou. Tento prostor přímo vybízí k vybudování venkovního baru. Milovníci wellness mohou prostor využít pro vybudování sauny a pak už jim k dokonalé relaxaci nebude opravdu nic chybět.

Různé úrovně pozemku jsou rozděleny monolitickými pohledovými zdmi. Bezpečnost Vaši i Vašich dětí zajišťuje exklusivní skleněné zábradlí v hodnotě 1.000.000,-Kč. Romantickou atmosféru pak vytvoří venkovní osvětlení s možností regulace režimů intenzity. Celková plocha pozemku činí 1298 m2.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti