Prodáno

Řadový rodinný dům v klidné ulici

Velké Opatovice
Prodáno
190023JaK Evidenční číslo
1+1 Dispozice
98m2 Užitná plocha
341m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
190023JaK
Cena:
750 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům v obci Velké Opatovice, ulice Dlouhá.
Jedná se o dům s dispozicí 1+1 s průjezdem do uzavřeného dvora a navazující hospodářskou částí. Stavba se nachází ve stavu určeném ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici a výstavbě rodinného domu dle vlastních představ na rovinatém pozemku s přístupem z obou stran.
K dispozici jsou následující inženýrské sítě: elektřina, zemní plyn, veřejný vodovod. Odpad je řešen septikem. PENB: G.
Celková plocha rovinatého pozemku je 341 m2, užitná plocha stávajícího domu je 98 m2 včetně příslušenství, zastavěná plocha je 135 m2. Nabízí se tedy možnost postavit si dle vlastních představ dobře orientovaný dům v klidné ulici Velkých Opatovic.
Aktuální dispozice domu je následující: kuchyně (18 m2), pokoj č. 1 (8 m2), průjezd do uzavřeného dvora (24 m2), klenutý sklep (6,1 m2), skladovací prostor (12 m2), chlév 17,5 m2), půda (12 m2).

Město Velké Opatovice má výbornou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckým parkem, kinem a muzeem kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti