Prodáno

Rodinný dům s dispozicí 4+1 a stodolou

Horní Štěpánov
Prodáno
179122JaK Evidenční číslo
4+1 Dispozice
160m2 Užitná plocha
1018m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Horní Štěpánov
Evidenční číslo:
179122JaK
Cena:
690 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Horní Štěpánov - Pohora.
Dům s dispozicí 4+1 je v původním, neobydleném stavu. Je částečně podsklepený a nachází se na rovinatém pozemku s celkovou výměrou 1018 m2. Zadní hranice pozemku je ukončena jehličnatým lesem, máte tedy možnost z vlastního pozemku vstoupit přímo do přírody.
Na dům navazuje hospodářská část a dále na pozemku samostatně stojící stodola. K dispozici jsou následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, zemní plyn a elektřina. Odpad byl řešen septikem. Na zahradě se nachází studna. PENB: G.
Dispozice domu je následující:
1.NP: vstupní chodba se schodištěm (4 m2), kuchyně (9,4 m2), komora (6 m2), sklep (5 m2), pokoj č. 1 (22,4 m2), pokoj č. 2 (14 m2), hospodářská část (24 m2).
2.NP: pokoj č. 3 (7,6 m2), pokoj č. 4 (12 m2), půda (24 m2).
Samostatně stojící stodola (32 m2). Celková užitná plocha domu je 160 m2 včetně příslušenství.

Pohora je malá vesnice, část obce Horní Štěpánov, v okrese Prostějov. Nachází se asi 3 km na severozápad od Horního Štěpánova a cca 15 km od Boskovic, kde je veškerá občanská vybavenost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti