Prodáno

Prostorný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami

Lysice
Prodáno
163221RoV Evidenční číslo
8+2 Dispozice
307m2 Užitná plocha
443m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
8+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
163221RoV
Cena:
5 400 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!

Podrobné informace

Jedná se o prodej rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím s dispozicí dvou bytových jednotek o velikosti 3+1 a 5+kk. Na rodinném domě byla provedena nástavba a přístavba obytného podkroví před 5 lety, tedy bytová jednotka 5+kk je novostavbou a zbylá část je po rekonstrukci před 25 lety. Rodinný dům je umístěn v klidné části městyse Lysice, téměř ve slepé ulici, v blízkosti lesů.

Vytápění rodinného domu je pro každou bytovou jednotku zvlášť – pro byt 3+1 je vytápění ústřední s elektrokotlem umístěném v technické místnosti. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění k bytové jednotce 5+kk je ústřední s kotlem na zemní plyn umístěným v technické místnosti v podkroví. Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler na elektřinu a zemní plyn.

Rodinný dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 220/380V a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Celková podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 307 m². Orientace obytných místností směřuje na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 443 m². V přední části před rodinným domem se nachází zahrada přístupná přes lávku, kde je možnost vybudovat garáž. Na zahrádce se nacházejí vzrostlé trvalé rostliny. Za domem se nachází druhá část pozemku s uzavřeným dvorkem, kde je možnost vybudování terasy, která by přímo navazovala na obývací pokoj s kuchyňským koutem. Poslední část pozemku se nachází za rodinným domem (nad uzavřeným dvorkem) a navazuje na něj vrostlý les.

Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v klidné části městyse Lysice v blízkosti přírody, velikost obytných místností, dvě bytové jednotky. Dále možnost pronajímání objektu (tedy využití jako investiční nemovitost), provedena nástavba a rekonstrukce domu. V městyse Lysice se nacházející služby, jako jsou restaurace, obchodní středisko, pošta, kavárna. Dále základní škola, mateřská školka, přilehlé koupaliště. Město Boskovice se nachází 11 km a statutární město Brno je vzdálené 30 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti